Zestaw plakatów z ziołami do kuchni

70,00

Zestaw plakatów z ziołami w stylu vintage  to klasyczna dekoracja kuchni. W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda, Rozmaryn, Kolendra i Cannabis.

Opis

Plakaty z ziołami: Zestaw 4 plakatów z ziołami do kuchni, każdy w rozmiarze A4. W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda, Rozmaryn, Kolendra i Cannabis. Aranżacja kuchni w stylu vintage ma na celu stworzenie przytulnego i gościnnego serca domu. Zaproś doekoracje do kuchni oraz obrazki do kuchni z ziołami by poczuć się w domu jak w rozkwitającym ogrodzie. Dodatkowo, dzięki botanicznym dekoracjom, świeżej kolorystyce i ciekawym motywom roślinnym osiągniesz subtelny i elegancki efekt. Tak wygląda klasyczna kuchnia

Plakat Lawenda vintage

Lawenda plakat vintage do kuchni  to klasyczna dekoracja kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Lawendę. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

O dobroczynnych zastosowaniach Lawendy znajdziecie w sieci wiele informacji pomaga ona na przykład w problemach trawiennych oraz działa uspokajająco. Więcej informacji np. na stronach Dbam o zdrowi

Plakat Kolendra vintage

Kolendra plakat vintage do kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Kolendrę. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Kolendra ma bardzo szerokie zastosowanie, używana przede wszystkim w kuchni, ale również w lecznictwie. Świeża kolendra wspaniale nadaje się do konserwowania różnego rodzaju mięsa, ogórków, czy też grzybów. Również jest świetną marynatą do ryb oraz każdego rodzaju mięsa. W postaci świeżej dodaje się ją również do sałatek oraz zup.

Suszona, mielona kolendra znajduje się w wielu przyprawach wszystkich kuchni świata. W szczególności można ją znaleźć w orientalnych mieszankach przyprawowych takich jak: curry, garam masala czy też w orientalnych pastach. O zdrowotnych właściwościach Kolendry możesz poczytać tutaj: http://sekrety-zdrowia.org/kolendra-wlasciwosci-zastosowanie-przepisy/

Plakat Rozmaryn vintage

Rozmaryn plakat vintage do kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Rozmaryn.
Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Rozmaryn ma bardzo szerokie zastosowanie, używany przede wszystkim w kuchni, ale również w lecznictwie. Ma działanie: odkażające, pobudzające, wzmacnia pamięć. Stosowany w postaci naparu jest środkiem żółciopędnym oraz pomaga na niestrawność, natomiast dodawany do rozgrzewających kąpieli pomaga w bólach mięśniowych, stanach reumatycznych oraz zaburzeniach układu obwodowego.

Pomocniczo stosowany w kamicy żółciowej, ogólnym osłabieniu. Również w zwiększaniu sprawności fizycznej oraz psychicznej. Bywa stosowany, jako środek przyspieszający rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych lub pobudza trawienie i apetyt.

Tu znajdziesz informacje jak wyhodować własny rozmaryn w domu lub w ogródku http://www.zielonyogrodek.pl/przyprawy/rozmaryn-lekarski

Plakat Cannabis vintage

Cannabis plakat vintage, tablica botaniczna przedstawiająca popularną leczniczą – Cannabis. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Cannabis czyli Konopia ma bardzo szerokie zastosowanie, w kuchni wykorzystywana jest pod postacią zdrowego oleju konopnego jej nasiona są źródłem pełnowartościowych białek. Wysuszone i niekiedy sfermentowane żeńskie kwiatostany konopi zawierające duże ilości kannabinoidów który wywołuje takie reakcje organizmu jak odprężenie, poczucie euforii.

Dodatkowo, czujemy wzmożone poczucie nowości, zmienione poczucie czasu i przestrzeni oraz pobudzenie apetytu i wrażeń seksualnych. O leczniczych właściwościach Konopii warto poczytać tutaj http://konopielecza.pl/ .

Plakaty z ziołami do kuchni

Podsumowując, zestaw plakatów z ziołami w stylu vintage  to klasyczna dekoracja kuchni.
Zobacz na naszym blogu aranżacje kuchni w stylu vintage z botanicznymi plakatami.
https://loft-poster-design.pl/kuchnia-w-stylu-vintage/

Plakaty z ziołami. Zestaw 4 plakatów z ziołami do kuchni.

Zestaw plakatów z ziołami do kuchni, druk cyfrowy na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 gr.
Dodatkowo, plakaty przesyłamy zabezpieczone w tekturowej tubie odpornej na zgniecenia. Plakaty sprzedawane bez ramy.

Zobacz inne tablice botaniczne na naszych stronach ->

 

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl