Zestaw 4 plakatów z serii MIASTA w ramie

150,00

Zestaw 4 plakatów z serii MIASTA oprawionych w ramki. Lizbona, Paryż, Amsterdam, Wenecja.

Opis

Plakat Wenecja, Paryż, Amsterdam, Lizbona to zestaw plakatów z kultowych miast Europy.

Plakat Lizbona w czarnej ramie

Zestaw 4 plakatów z serii MIASTA w ramie – obrazów europejskich miast. Lizbona – jedna z ikon miasta, XIX wieczny tramwaj, a zarazem winda, czyli po portugalsku elevador. To środek transportu niespotykany w innych miastach. Lizbona jest położona na siedmiu wzgórzach dlatego też  od XIX wieku do pokonywania stromego podejścia w bardziej delikatny sposób służą unikalne tramwaje-windy.

Plakat Paryż w czarnej ramce

Drugi plakat to zdjęcie bramy w paryskiej dzielnicy Marais. Widok na Rue de Rivoli, główną ulicę dzielnicy znajdującej się w trójkącie między Centre Pompidou, Placem Republiki i Placem Bastylii. To jedno z najbardziej urokliwych, a też i zaskakujących miejsc w Paryżu. Przed wojną właśnie tu mieszkał, m.in. Pablo Picasso. Miejsce, zarówno żydowskich restaracji, ulicznego jedzenia, ale też miejsce spotkać środowisk artystów i LGBT.

Plakat Wenecja w czarnej ramie

Kolejny plakat z Wenecji. Jeden z kanałów, ulic miasta bez samochód, jedynie z czarnymi łódkami sunącymi cicho i majestatycznie. Gondola to taka wenecka taksówka. Właściwie na każdym kroku można przepłynąć się gondolą. Albo samemu zagada się do gondoliera, albo on zaczepi nas. Dodatkowo, gondolier często ma w swojej łodzi butelkę wina. Wystarczy zapytać i dodatkowo zapłacić. Przejażdżka trwa zazwyczaj 30-40 minut.

Plakat Amsterdam w czarnej ramie

Ostatni plakat z zestawu czterech plakatów serii MIASTA to Amsterdam. Miasto rowerów. Mówi się, że jest ich 600 tys. na 700 tys. mieszkańców. Korzystają z nich zarówno bankierzy spieszący do pracy, matki z dziećmi, profesorowie szkół wyższych, gospodynie domowe, burżuje i anarchiści. Pomalowane w tygrysie pasy lub lamparcie cętki, na różowo, na fioletowo, ale też na biało-czerwono lub czerwono-biało. W ciapki, w groszki, w łatki. Z pogiętymi błotnikami, z siedziskiem dla dziecka lub z klatką dla kota.

Zestaw plakatów to nowoczesna dekoracja domu. Kilka plakatów wiszących razem stanowi ciekawą dekorację domu. Dobór odpowiednich obrazów, ich kompozycja we wnętrzu jest niezwykle ważna w domowej aranżacji.

Zestaw 4 plakatów z serii MIASTA w ramie

Plakaty w formacie A4 oprawione w czarne, drewniane proste ramki. szerokość ramki 18 mm. Gotowe do zawieszenia na ścianę. Dodatkowo, dla zabezpieczenia transportu pakowane w folię bąbelkową i kartonowe pudełko.

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl