Rozmaryn plakat vintage do kuchni

10,00

Opis

Rozmaryn plakat vintage do kuchni to klasyczna dekoracja kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Rozmaryn. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Rozmaryn ma bardzo szerokie zastosowanie, używany przede wszystkim w kuchni, ale również w lecznictwie. Ma działanie: odkażające, pobudzające, wzmacnia pamięć. Stosowany w postaci naparu jest środkiem żółciopędnym oraz pomaga na niestrawność, natomiast dodawany do rozgrzewających kąpieli pomaga w bólach mięśniowych, stanach reumatycznych oraz zaburzeniach układu obwodowego. Pomocniczo stosowany w kamicy żółciowej, ogólnym osłabieniu, zwiększaniu sprawności fizycznej oraz psychicznej. Bywa stosowany, jako środek przyspieszający rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych lub pobudza trawienie i apetyt.

Tu znajdziesz informacje jak wyhodować własny rozmaryn w domu lub w ogródku http://www.zielonyogrodek.pl/przyprawy/rozmaryn-lekarski

Rozmaryn plakat vintage do kuchni

Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów.
Szybki efekt dekoracyjny w wersji ekonomicznej. Polecamy!

Zobacz inne tablice botaniczne na naszych stronach ->

 

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl