Prince Plakat Graffiti w ramie

50,00130,00

Prince Plakat Graffiti, fotografia muralu powstałego na cześć zmarłego artysty na murze we wschodnim Londynie. Plakat w ramie. Bezpłatna dostawa.

Wyczyść

Opis

Prince Plakat Graffiti w ramie.  Plakat/fotografia muralu powstałego na murze we wschodnim Londynie. Prince wypuścił w świat ponad 50 płyt (w tym 39 studyjnych i podpisanych własnym imieniem), które sprzedały się w ponad 100 milionach egzemplarzy, zdobył siedem nagród Grammy.

Albumem, po który sięgają dziś zapewne miłośnicy Prince’a, jest “Purple Rain” z 1984 r., regularnie zamieszczany w rozmaitych zestawieniach najlepszych płyt wszech czasów. Była to zarazem ścieżka dźwiękowa do filmu o tym samym tytule, opowiadającym o dojrzewaniu młodego artysty szukającego sobie miejsca w branży. Główną rolę zagrał oczywiście sam Prince, który za muzykę do filmu odebrał Oscara. Zmarły w 2016 roku Prince był uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych i nowatorskich artystów wszech czasów. Niezwykły artysta, kompozytor, wykonawca i muzyk wpłynął znacząco na rozwój muzyki rozrywkowej i był jedną z głównych postaci sceny muzycznej, zwłaszcza w latach 90. XX wieku.

Więcej o tym artyście przeczytaj tu ->

Prince Plakat Graffiti w ramie

Format do wyboru. Każda grafika obramowana nadrukiem passe-partout  kolorze białym. Wydruki na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 gr.

Plakaty oprawione są w prostą, drewnianą lekką ramkę z przejrzystą szybką wykonana z przejrzystej pleksi bardzo dobrej jakości. Dzięki temu łatwo zamontować plakat nawet na taśmę montażową bez wiercenia w ścianie dziur. Montaż jest łatwy i szybki.

Plakaty w ramach są zabezpieczone kartonowym pudłem na czas wysyłki.

Dostępny w wymiarach:

21 x 29,7 cm + rama
30 x 40 cm + rama
40 x 50 cm + rama

Zobacz inne plakaty graffiti >

 

Prince – Purple Rain (Live At Paisley Park, 1999)

Informacje dodatkowe

Plakat w ramie

20 cm x 30 cm, 30 cm x 40 cm, 40 cm x 50 cm, 50 cm x 70 cm

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…