Zestaw 4 plakaty z ziołami w ramkach

280,00

Zestaw 4 plakatów z ziołami do kuchni, każdy w rozmiarze A3. W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda, Rozmaryn, Kolendra i Cannabis. Każdy plakat oprawiony jest w prostą i elegancką ramę. Zestaw gotowy do powieszenia na Twojej ścianie. Pięknie zaprezentuje się w kuchni, jadalni lub w restauracji z tradycyjnym domowym jedzeniem.

Opis

Zestaw 4 plakatów z ziołami w ramkach do kuchni. Obrazki do kuchni gotowe do powieszenia na ścianie. Każdy w rozmiarze A3.

W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda i Rozmaryn, Kolendra i Cannabis.

Plakaty z ziołami pięknie zaprezentują się w kuchni, jadalni ale też w restauracji z tradycyjnym domowym jedzeniem.

Dom w stylu vintage to przytulne i gościnne miejsce. Zaproś do niego nasz Zestaw 4 plakatów z ziołami, dlatego by poczuć się w nim jak w rozkwitającym ogrodzie ziołowym. Dzięki botanicznym dekoracjom, świeżej kolorystyce i ciekawym motywom roślinnym osiągniesz subtelny, ale i elegancki efekt. Stworzysz własną botaniczną gallery wall w stylu vintage. Każdy plakat oprawiony jest w prostą ramę. Plakaty gotowe do powieszenia na Twojej ścianie.

Lawenda plakat vintage

Lawenda plakat vintage do kuchni  to klasyczna dekoracja kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Lawendę. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź eleganckiej restauracji.

O dobroczynnych zastosowaniach Lawendy znajdziecie w sieci wiele informacji pomaga ona na przykład w problemach trawiennych oraz działa uspokajająco. Więcej informacji np. na stronach Dbam o zdrowie

Kolendra plakat vintage

Kolendra plakat vintage do kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Kolendrę. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Kolendra ma bardzo szerokie zastosowanie, używana przede wszystkim w kuchni, ale również w lecznictwie. Świeża kolendra wspaniale nadaje się do konserwowania różnego rodzaju mięsa, ogórków, czy też grzybów. Świetna marynata do ryb oraz każdego rodzaju mięsa.

W postaci świeżej dodaje się ją również do sałatek oraz zup. Suszona, mielona kolendra znajduje się w wielu przyprawach wszystkich kuchni świata. W szczególności można ją znaleźć w orientalnych mieszankach przyprawowych takich jak: curry, garam masala czy też w orientalnych pastach. O zdrowotnych właściwościach Kolendry możesz poczytać tutaj: http://sekrety-zdrowia.org/kolendra-wlasciwosci-zastosowanie-przepisy/

Rozmaryn plakat vintage

Rozmaryn plakat vintage do kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Rozmaryn. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Rozmaryn ma bardzo szerokie zastosowanie, używany przede wszystkim w kuchni, ale również w lecznictwie. Ma działanie: odkażające, pobudzające, wzmacnia pamięć.

Stosowany w postaci naparu jest środkiem żółciopędnym oraz pomaga na niestrawność, natomiast dodawany do rozgrzewających kąpieli pomaga w bólach mięśniowych, stanach reumatycznych oraz zaburzeniach układu obwodowego. Pomocniczo stosowany w kamicy żółciowej, ogólnym osłabieniu, zwiększaniu sprawności fizycznej oraz psychicznej.

Bywa stosowany, jako środek przyspieszający rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych lub pobudza trawienie i apetyt.

Tu znajdziesz informacje jak wyhodować własny rozmaryn w domu lub w ogródku http://www.zielonyogrodek.pl/przyprawy/rozmaryn-lekarski

Cannabis plakat vintage

Cannabis plakat vintage, tablica botaniczna przedstawiająca popularną leczniczą –  Cannabis. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Cannabis czyli Konopia ma bardzo szerokie zastosowanie, w kuchni wykorzystywana jest pod postacią zdrowego oleju konopnego jej nasiona są źródłem pełnowartościowych białek.

Wysuszone i niekiedy sfermentowane żeńskie kwiatostany konopi zawierające duże ilości kannabinoidów który wywołuje takie reakcje organizmu jak odprężenie, poczucie euforii, wzmożone poczucie nowości, zmienione poczucie czasu i przestrzeni oraz pobudzenie apetytu i wrażeń seksualnych. O leczniczych właściwościach Konopii warto poczytać tutaj http://konopielecza.pl/ .

Plakaty z ziołami: Zestaw 4 plakatów z ziołami w ramie

Plakaty z ziołami w stylu vintage to klasyczna dekoracja kuchni. Zobacz na naszym blogu aranżacje kuchni w stylu vintage z botanicznymi plakatami.
https://loft-poster-design.pl/kuchnia-w-stylu-vintage/

Zobacz inne tablice botaniczne na naszych stronach ->

Plakaty z ziołami

Zestaw 4 plakatów z ziołami w ramie, wydruk na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 g wraz z  ramą. Oprawione Plakaty wysyłamy zabezpieczone folią bąbelkową, pakowane w bezpieczne kartonowe pudełko. rozmiar A3.

Informacje dodatkowe

Kolor ramy

biały, czarny

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl