Plakaty rośliny 4 obrazki w ramkach

190,00

Zestaw 4 plakatów z ziołami do kuchni, każdy w rozmiarze A4. W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda, Rozmaryn, Kolendra i Cannabis. Każdy plakat oprawiony jest w prostą i elegancką ramę w kolorze białym lub czarnym. Zestaw gotowy do powieszenia na Twojej ścianie. Pięknie zaprezentuje się w kuchni, jadalni lub w restauracji z tradycyjnym domowym jedzeniem.

Opis

Zestaw 4 plakatów z ziołami do kuchni, każdy w rozmiarze A4. W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda, Rozmaryn, Kolendra i Cannabis. Każdy plakat oprawiony jest w prostą i elegancką ramę w kolorze białym lub czarnym. Zestaw gotowy do powieszenia na Twojej ścianie. Pięknie zaprezentuje się w kuchni, jadalni lub w restauracji z tradycyjnym domowym jedzeniem.Plakaty rośliny 4 obrazki w ramkach, każdy w rozmiarze 21×30 cm. Rośliny namalowane cyfrową technika akwareli, farb wodnych i drukowane na szlachetnym papierze plakatowym. Ilustracje  oprawione są w białe, lekkie, drewniane ramki z elegancji passe-partout w kolorze białym, obrazki gotowe do powieszenia na ścianę w bez wiertarki,  dzięki mocnej taśmie montażowej.

Dekoracja ścienna z motywami kwiatowymi

Plakat z roślinami świetnie sprawdzi się jako dekoracja jadalni lub kuchni.  Przytulna kuchnia oraz piękny salon to gościnne serce domu. Zaproś na ścianę zieleń by poczuć się  jak w rozkwitającym ogrodzie. Dzięki botanicznym dekoracjom, świeżej kolorystyce i ciekawym motywom zaczerpniętym z natury osiągniesz subtelny i elegancki efekt. Plakaty z roślinami to ciekawa propozycja na prezenty dla krewnych i przyjaciół. Obrazki z kwiatami to wymarzone dekoracje ścienne do salonu, sypialni, hotelu, jadalni, biura czy SPA.

Plakaty rośliny 4 obrazki w ramkach

Drukowane na wysokiej jakości satynowym papierze 180 g. Do wysyłki zabezpieczone folią bąbelkową. Pakowane w ochronne kartonowe pudełko.

Łatwy montaż bez konieczności użycia wiertarki

zestaw zawiera dwustronną dwustronnych taśmę montażową tesa®, która jest w stanie utrzymać ciężkie przedmioty.  Zaprojektowana specjalnie po to, by zapewnić świetną   przyczepność do powierzchni takich jak: płytki oraz metal i większość tworzyw sztucznych – nawet drobne nierówności powierzchni nie są problemem, ponieważ taśma je wyrównuje. Idealnie nadaje się do trwałego mocowania przedmiotów o grubości do 10 mm i wadze do 6 kg na przedmiot bez potrzeby użycia młotka czy wiertarki.

Zestaw zawiera:

  • 4 plakaty botaniczne drukowane cyfrowo w rozmiarze 21 cm x 30 cm
  • 4 ramki passe partout w kolorze białym
  • 4 białe drewniane ramki w rozmiarze 21 cm x 30 cm
  • taśma montażowa do zamocowania zestawu bez użycia gwoździ i wiertarki

Zobacz inne plakaty botaniczne z roślinami z naszej kolekcji >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, najpierw skontaktuj się z nami korzystając z formularza: