Plakaty rośliny SPA – 4 obrazki w ramkach

140,00

Zestaw 4 plakatów z roślinami w stylu minimalistycznym, każdy w rozmiarze A4

Opis

MyZestaw 4 plakatów z ziołami do kuchni, każdy w rozmiarze A4. W skład zestawu wchodzą ilustracje 4 ziół: Lawenda, Rozmaryn, Kolendra i Cannabis. Każdy plakat oprawiony jest w prostą i elegancką ramę w kolorze białym lub czarnym. Zestaw gotowy do powieszenia na Twojej ścianie. Pięknie zaprezentuje się w kuchni, jadalni lub w restauracji z tradycyjnym domowym jedzeniem.Plakaty rośliny SPA 4 obrazki w ramkach, każdy w rozmiarze 21×30 cm. Rośliny namalowane cyfrową technika akwareli, farb wodnych i drukowane na szlachetnym papierze plakatowym. Ilustracje  oprawione są w białe, lekkie, drewniane ramki z elegancji passe-partout w kolorze białym, obrazki gotowe do powieszenia na ścianę.

Dekoracja ścienna z motywami kwiatowymi

Plakat z roślinami świetnie sprawdzi się jako dekoracja jadalni lub kuchni.  Przytulna kuchnia oraz piękny salon to gościnne serce domu. Zaproś na ścianę zieleń by poczuć się  jak w rozkwitającym ogrodzie. Dzięki botanicznym dekoracjom, świeżej kolorystyce i ciekawym motywom zaczerpniętym z natury osiągniesz subtelny i elegancki efekt. Plakaty z roślinami to ciekawa propozycja na prezenty dla krewnych i przyjaciół. Obrazki z kwiatami to wymarzone dekoracje ścienne do salonu, sypialni, hotelu, jadalni, biura czy SPA.

Plakaty rośliny SPA 4 obrazki w ramkach

Drukowane na wysokiej jakości satynowym papierze 200 g. Do wysyłki zabezpieczone folią bąbelkową. Pakowane w ochronne kartonowe pudełko.

Zestaw zawiera:

  • 4 plakaty botaniczne drukowane cyfrowo w rozmiarze 21 cm x 30 cm
  • 4 białe drewniane ramki w rozmiarze 21 cm x 30 cm

Zobacz inne plakaty botaniczne z roślinami z naszej kolekcji >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, najpierw skontaktuj się z nami korzystając z formularza:

 

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl