Plakaty filmowe retro w ramach

170,00370,00

Plakaty filmowe retro w ramach to obrazy na ścianę które idealnie nadają się dla kinomana. Zestaw 3 plakatów: Śniadanie u Tiffaniego, Cassablanka i Przemineło z wiatrem. Plakaty filmowe z kina retro w 3 rozmiarach do wyboru.

Opis

Plakaty filmowe retro w ramach to zestaw 3 plakatów z kina Retro w 3 rozmiarach do wyboru. Idealny zestaw plakatów n ścianę do salonu kinomana. Reprinty plakatów kinowych mogą być też świetną dekoracją do kawiarni lub pokoju kinowego. W zestawie 3 plakaty z kultowych filmów, nagrodzonych Oskarami.

Plakat filmowy „Śniadanie u Tiffaniego

Plakat „Śniadanie u Tiffaniego” to plakat z niezapomnianą kreacją Audrey Hepbourn, jej wizerunek na plakacie to do dziś ikona klasycznego, kobiecego piękną. Mimo upływu lat Audrey Hepburn inspiruje kobiety na całym świecie, a mężczyźni po cichu wzdychają do tej kruchej i rozbawionej piękności.

Plakat filmowy „Przeminęło z wiatrem”

Kolejny plakat filmowy na ściany do domu to  „Przeminęło z wiatrem”. Scenariusz filmu został oparty na powieści Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell, do której prawa zakupił, za rekordową jak na owe czasy sumę 50 tys. dolarów, David O. Selznick. Film opowiada o losach Scarlett O’Hara w tej roli również wystąpiła ponadczasowa piękność, Vivien Leigh.

Bohaterka uwikłała się w burzliwy związek z Rettem Butlerem. Rolę amanta i uwodziciela fantastycznie odegrał Clark Gable.

Film „Przeminęło z wiatrem” to jeden z najsławniejszych melodramatów stawiany za wzór produkcji hollywoodzkich z I. połowy XX wieku.

Według strony internetowej Box Office, film ten do dziś pozostaje najbardziej dochodowym filmem w USA. Do 1989 roku zostało sprzedanych łącznie 12 mln biletów kinowych.

Plakat filmowy „CASABLANCA

Plakat filmowy „CASABLANCAto plakatu z kultowego filmu z roku 1942 w reżyserii Michaela Curtisa z niezapomnianymi rolami Ingrid Bergman i Humphreya Bogarta. Ingrid Bergman, aby przekonać do roli w tym filmie, zaliczkę w wysokości 7 tys. dolarów. Według świadków, Bogart i Bergman na planie niemal ze sobą nie rozmawiali.

Aktor zamykał się w swej przyczepie i studiował scenariusz albo grał w szachy. Wyjątkowa oschłość Bogarta miała być wynikiem zazdrości, Mayo Methot, która podejrzewała męża o romans z Bergman.

Premiera, miała miejsce 26 listopada 1942 roku w Nowym Jorku. Jednakże film został zignorowany przez widzów i wycofano z kin. Ostatecznie jednak wytwórnia postanowiła wprowadzić „Casablankę” do kin jeszcze raz. Tym razem film okazał się sukcesem i został dostrzeżony przez branżę filmową.

W rezultacie uzyskał osiem nominacji do Oscara – w tym pierwszą dla Humphrey’a Bogarta. Ostatecznie obraz Curtiza zdobył trzy statuetki – dla najlepszego filmu, za reżyserię i scenariusz.

Umberto Eco w swoim eseju o „Casablance” napisał, że to nie jest jeden film, tylko to są wszystkie filmy naraz. W filmie „Casablanca” zawiera się całe doświadczenie kina.

Plakaty filmowe retro w ramach

Zestaw plakatów Big Love Colection, w skład zestawu wchodzą:

  1. Plakat filmowy „Casablanca”,
  2. Plakat filmowy „Gone with the Wind”
  3. Plakat filmowy „Breakfast at Tiffanys”

Plakaty filmowe retro w ramach to obrazy na ścianę które idealnie nadają się dla kinomana.

Plakaty filmowe retro ( zestaw 3 plakatów ) są dostępne w formatach: 20 cm x 30 cm, 30 cm x 40 cm oraz 40 cm x 50 cm

Wymiary plakatu z ramką 21 cm x 30 cm

Szerokość obrazu: 21 cm
Wysokość obrazu: 30 cm
Szerokość ramy: 24 cm
Wysokość ramy: 33 cm

Wymiary plakatu z ramką 30 cm x 40 cm

Szerokość obrazu: 30 cm
Wysokość obrazu: 40 cm
Szerokość ramy: 33 cm
Wysokość ramy: 43 cm

Wymiary plakatu z ramką 40 cm x 50 cm

Szerokość obrazu: 40 cm
Wysokość obrazu: 50 cm
Szerokość ramy: 43 cm
Wysokość ramy: 53 cm

Wysokiej jakości wydruk plakatów:

Plakaty filmowe retro drukowane są na satynowym papierze 200 g. Długotrwały nadruk odporny na wyblaknięcie o nasyconych kolorach.
Plakaty sprzedawane są w zestawie z prosta drewnianą ramka w kolorze czarnym, szybka ramki z wysokiej jakości pleksi. Lekkie ramki dają możliwość łatwego i szybkiego montażu za pomocą taśmy montażowej.

Zobacz pozostałe plakaty w stylu retro >

Zapytaj o produkt „3 Plakaty filmowe retro w ramach

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

, ,

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl