Plakat z latawcem do druku

10,00

Plakat do pokoju dziecka z latawcem to wesoła ilustracja w jasnych kolorach. Jak miło budzić się co dzień z uśmiechem na ustach witając się słowami “Dzień dobry!”

Opis

Plakat z latawcem do druku to wesoła ilustracja w jasnych kolorach. Jak miło budzić się co dzień z uśmiechem na ustach witając się słowami “Dzień dobry!”, prawda?  Plakat „Dzień Dobry” ma delikatne pastelowe kolory, wykonany techniką zaczerpniętą z tradycyjnej grafiki warsztatowej na prasie drukarskiej. Wyraźnie duże drukowane litery wprowadzają element edukacyjny, dzięki któremu dziecko może oswajać się z widokiem i znaczeniem znaków pisanych. Z młodszymi dziećmi można na nim ćwiczyć nazywanie i wymowę liter oraz kolorów.

Plakat z latawcem do druku

Jest idealną dekoracją do pokoju dziecka, ale także świetnie sprawdzi się w każdym miejscu gdzie przebywają dzieci. Może to być przedszkole, świetlica, klubik, kawiarnia lub gabinet lekarza czy psychologa dziecięcego. Ta uniwersalna grafika, świetnie wypełni puste ściany, nadając wnętrzu u promienny i radosny charakter. Motyw graficzny jest uniwersalny, będzie podobał się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Technika wykonania to grafika warsztatowa nadaje pracy charakter nowoczesny, lekko rustykalny a zastosowane kolory wpływają na otoczenie łagodząco, co pomaga w rozładowaniu napięć i stresów. Świetnie wpisze się w każde współczesne pomieszczenie. Pasuje idealnie do kolekcji dziecięcych mebli IKEA lub BRW.  Jasne kolory rozświetlą nawet niewielkie pomieszczenie nadając mu ciekawy charakter i klimat zabawy.

Plakat do pokoju dziecka do samodzielnego wydruku

Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów. Szybki efekt dekoracyjny w wersji ekonomicznej.
Polecamy! Zobacz inne plakaty do pobrania >

Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm

Zobacz inne plakaty dla dzieci >>

Zapytaj o Plakat do pokoju dziecka z latawcem

Jeżeli szukasz czegoś specjalnego, masz pomysł w głowie ale nie znalazłeś konkretnego produktu, który idealnie pasuje do koncepcji skontaktuj się z nami. Możemy na zamówienie stworzyć konkretny plakat lub dekorację, opracować Twoje fotografie tak, że będą zachwycały w galerii na Twojej ścianie. Chętnie pomożemy w realizacji Twojej osobistej wizji artystycznej.

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

, , ,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl