Plakat z Cytatem Umberto Eco

35,0085,00

Plakat z Cytatem. „Kto czyta książki – żyje podwójnie” Umberto Eco. Prosty i ciekawy pomysł, który nada charakteru bibliotece lub miejscu w którym czytasz.

Opis

Plakat z Cytatem Umberto Eco

Plakat z Cytatem. Umberto Eco. „Kto czyta książki – żyje podwójnie”  ciekawy plakat na ściany do Twojego domu, salonu lub biblioteki.

Cytat Umberto Eco

Plakat z Cytatem Umberto Eco. Umberto Eco (ur. 05.01.1932) – włoski pisarz, filozof, semiotyk, mediewista. Urodził się w Aleksandrii. W młodości pomimo sprzeciwu ojca (który przeznaczył syna do zawodu prawnika) postanowił wstąpić na Uniwersytet w Turynie, by studiować średniowieczną filozofię i literaturę. Pierwsza powieść Eco powstała w 1980 roku. Imię róży – przyniosła autorowi zasłużone uznanie krytyków i zainteresowanie czytelników z całego świata. Dzieło została zekranizowana w 1986 roku.

Plakat z Cytatem. Prosty i ciekawy pomysł, który nada charakteru bibliotece lub ulubionemu miejscu w którym oddajesz się lekturze.

Format do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową kopertę lub tubę.

  • Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
  • Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
  • Wymiary formatu A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

http://www.umbertoeco.com/en/

Zobacz inne plakaty z kolekcji czarno białych prac:
https://loft-poster-design.pl/kategoria-produktu/plakaty-czarnobiale/

Informacje dodatkowe

Wymiary 70 × 100 cm
Wymiar wydruku

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl