Plakat Wietnam Zatoka Ha Long

35,0090,00

Opis

Plakat Wietnam Zatoka Ha Long. Czarno biała fotografia niezwykłej Zatoki Ha Long w północnym Wietnamie. Zatoka Ha Long (Zatoka Opadających Smoków) jest jedną z największych atrakcji przyrodniczych Wietnamu i całej Azji. Na płytkich wodach Morza Południowochińskiego na powierzchni półtora tysiąca kilometrów kwadratowych rozsianych jest prawie dwa tysiące skalnych wysp i wysepek. Dodatkowo ich charakterystyczny kształt tworzą niezwykle malowniczy krajobraz. Tą stronę świata najlepiej odwiedzać w porze suchej, w Wietnamie to miesiące październik i listopad. Chociaż najpiękniej Zatoka Ha Long wygląda wówczas gdy otula ją gęsta mgła. 

Zaplanuj podróż do Azji

Liczne biura turystyczne w Hanoi oferują zorganizowane wycieczki do Zatoki Ha Long. Można się tam wybrać łodzią z plaży Bai Chay. Szczególnie atrakcyjne są wyprawy kajakowe, gdyż wiele z malowniczych wysepek posiada jedynie niewielkie plaże na które nie zacumują duże łodzie. Na wycieczkę kajakową polecamy wybrać się z doświadczonym przewodnikiem, który nie jest drogi a świetnie orientuje się w terenie i wybierze najatrakcyjniejszą drogę wśród przecież około dwóch tysięcy skalnych wysepek.

Jedną z największych wysp Zatoki Ha Long, ale też i najpiękniejszych wysp Wietnamu jest Cat Ba. Bogactwo przyrody, wspaniałe formacje skalne, wodospady pozwalają wypocząć nie tylko na plaży  ale też i aktywnie pożyczając kajak, rower, a na większych leniuchów czekają skutery. Ponoć kto nie widział Parku Narodowego Cat Ba, słońca powoli skrywającego się za horyzont nad spokojnymi wodami Morza Południowochińskiego, ten tak na prawdę nie widział Wietnamu.

http://letsgetlost.pl/nasza-trasa/wietnam/zatoka-ha-long-jechac-jechac-oto-pytanie/

Podsumowując, to niezwykle piękne, jeśli nie najpiękniejsze miejsce w całej Azji. W 1994 roku Ha Long Bay została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości.

Plakat Wietnam Zatoka Ha Long

Planując aranżacje pokoju warto zastanowić się nad dekoracjami ściennymi. Nasza galeria zdjęć z podróży, ze specyficznym podejściem do znanych i tysiąckroć fotografowanych miejsc może być dobrą inspiracją. Fotografie na których światło, mgła, morze wprowadzają do wnętrza spokój i ład.

Formaty do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g.
Dodatkowo do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Informacje dodatkowe

Wymiary 70 × 100 cm
Wymiar wydruku

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl