Plakat Wietnam Hoi An. Plakat, autorska sygnowana fotografia Hoi An – jednego z najpiękniejszych historycznych miast Wietnamu, położonego na środkowym wybrzeżu. Jego historia sięga I tysiąclecia p.n.e. Założono tu duży port, który, do czasów kolonialnych, był najważniejszym portem Jedwabnego Szlaku. W związku z tym , osiedlali się tu kupcy z całego świata – Europy, Japonii, Chin. Hoi An był też jednym z najważniejszych portów na dawnym jedwabnym szlaku. Jednak ponad wszystko to miasto krawców – sklepy i warsztaty znajdują się tu na każdym kroku. Za niewielkie pieniądze można zlecić tu uszycie dowolnie wybranego z katalogu stroju. Dodatkowo, uroda i wyjątkowy klimat starego miasta Hoi An zostały uhonorowane wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Plakat Wietnam Hoi An

Stare miasto jest plątaniną uliczek z mnóstwem pięknej, chińskiej architektury. Dodatkowo, na każdym rogu można tu znaleźć małe restauracje, herbaciarnie, świątynie, galerie, warsztaty rzemieślnicze, pracownie artystów, a także sklepy dla turystów. Hoi An jest ważnym centrum kulturalnym, liczni artyści sprzedają tu swoje obrazy, rzeźby, czy inne rękodzieło.

Podsumowując, w wielu przewodnikach znajdziecie zdania: To najpiękniejsze miasto Wietnamu, lub Najbardziej romantyczne miejsce w Azji. Jest w tym wiele prawdy. Jednym z najcenniejszych zabytków jest XVI-wieczny Most Japoński, który kryje w sobie buddyjską świątynię. Oczywiście zabytki są niezwykłe, przybliżają nam kulturę tego regionu. Można z wielu istniejących w tym mieście wypożyczalni pożyczyć rower, tym bardziej, że wiele ulic jest zamknięta do ruchu samochodowego. Jednak ponad wszystko warto zaszyć się w jednej z wielu nastrojowych kawiarni i zamówić aromatyczną wietnamską kawę parzoną w specjalnym ekspresie, który stawia się wprost na filiżance.

https://www.lonelyplanet.com/vietnam/central-vietnam/hoi-an

Format do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g.
Ponadto, do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Dostępne formaty
A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Wymiary Brak danych
Wymiar wydruku

, ,