Plakat Wietnam Hoi An

35,0095,00

Plakat Wietnam Hoi An. Port, Hoi An do czasów kolonialnych, był najważniejszym portem Jedwabnego Szlaku.

Opis

Plakat Wietnam Hoi An. Plakat, autorska sygnowana fotografia Hoi An – jednego z najpiękniejszych historycznych miast Wietnamu, położonego na środkowym wybrzeżu. Jego historia sięga I tysiąclecia p.n.e. Założono tu duży port, który, do czasów kolonialnych, był najważniejszym portem Jedwabnego Szlaku. W związku z tym , osiedlali się tu kupcy z całego świata – Europy, Japonii, Chin. Hoi An był też jednym z najważniejszych portów na dawnym jedwabnym szlaku. Jednak ponad wszystko to miasto krawców – sklepy i warsztaty znajdują się tu na każdym kroku. Za niewielkie pieniądze można zlecić tu uszycie dowolnie wybranego z katalogu stroju. Dodatkowo, uroda i wyjątkowy klimat starego miasta Hoi An zostały uhonorowane wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Plakat Wietnam Hoi An

Stare miasto jest plątaniną uliczek z mnóstwem pięknej, chińskiej architektury. Dodatkowo, na każdym rogu można tu znaleźć małe restauracje, herbaciarnie, świątynie, galerie, warsztaty rzemieślnicze, pracownie artystów, a także sklepy dla turystów. Hoi An jest ważnym centrum kulturalnym, liczni artyści sprzedają tu swoje obrazy, rzeźby, czy inne rękodzieło.

Podsumowując, w wielu przewodnikach znajdziecie zdania: To najpiękniejsze miasto Wietnamu, lub Najbardziej romantyczne miejsce w Azji. Jest w tym wiele prawdy. Jednym z najcenniejszych zabytków jest XVI-wieczny Most Japoński, który kryje w sobie buddyjską świątynię. Oczywiście zabytki są niezwykłe, przybliżają nam kulturę tego regionu. Można z wielu istniejących w tym mieście wypożyczalni pożyczyć rower, tym bardziej, że wiele ulic jest zamknięta do ruchu samochodowego. Jednak ponad wszystko warto zaszyć się w jednej z wielu nastrojowych kawiarni i zamówić aromatyczną wietnamską kawę parzoną w specjalnym ekspresie, który stawia się wprost na filiżance.

https://www.lonelyplanet.com/vietnam/central-vietnam/hoi-an

Format do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g.
Ponadto, do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Dostępne formaty
A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych
Wymiar wydruku

, ,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl