Plakat Wietnam Dalat 1

25,0080,00

Plakat Wietnam Dalat1. Da Lat nazywane jest Paryżem Wietnamu (w centrum miasta stoi wieża Eiffle’a, kawałek dalej wielka katedra oraz mnóstwo kolonialnych kamienic.) albo miastem nowożeńców. Wszystko za sprawą bujnej roślinności.

Opis

Plakat Wietnam Dalat 1. Da Lat nazywane jest Paryżem Wietnamu (w centrum miasta stoi wieża Eiffle’a, kawałek dalej wielka katedra oraz mnóstwo kolonialnych kamienic) lub też miastem nowożeńców. Przede wszytkim, króluje tu bujna roślinność. To tu odbywają się bardzo kolorowe i lubiane przez Wietnamczyków kwiatowe festiwale. Położone jest na wysokości 1500 m npm. Niezwykle piękne okolice z malowniczymi jeziorami, wodospadami i licznymi pagodami. W dodatku, okoliczne góry to wspaniałe miejsce na trekkingi. Niezłym sposobem na zwiedzenie okolicy Dalat jest wynajęcie jednego z motocyklowych przewodników, którzy szumnie nazywani są Easy Riders.

http://www.swiatzbliska.pl/posty/167/w-drodze-przez-wietnam

Plakat Wietnam Dalat 1

Da Lat to miasto wyglądające dość zamożnie i w miarę nowocześnie. Dla podróżując po Wietnamie stanowi spory oddech po Ho Chi Minh (z którego łatwo dostać się tu autobusami). Niezaprzeczalną atrakcją tej części Wietnamu jest piękna rafa koralowa. Nurkowanie jest tu praktycznie wszędzie dozwolone. Z tego powodu jest to raj dla nurkujących turystów. Na szczęcie, nie ma tak wielu jak na rafach w Egipcie czy na Bali.

Dodatkowo Da Lat to centrum „kawowej kultury„. Kafejki i bary znajdziemy na każdym rogu ulicy. W związku z ukształtowaniem terenu i wysokością w regionie znajduje się wiele plantacji kawy. Również uprawa winorośli, ze względu na warunki klimatyczne i geograficzne jest tu popularna. Dlatego wino jest w tej prowincji popularnym trunkiem.

Podsumowując, do Da Lat można dojechać autobusem z Ho Chi Minh. Jednak drogi są w bardzo kiepskim stanie i podróż trwa zwykle ok. 7 godzin. A jest to jedynie 300 km. Można też dolecieć samolotem linii VietJet. Podróż taka to zaledwie pół godziny.

Plakaty w formacie A2, A3 lub A4 drukowane na satynowym papierze o gramaturze 190 gram, bez ramki.
Dodatkowo, do wysyłki pakowany do wysyłki w kartonową tubę.

A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych
Wymiar wydruku

A2, A3, A4

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl