Plakat Wenecja – gondole 3

35,0085,00

Seria plakatów z cyklu Miasta i Podróźe

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Plakat Wenecja – gondole 3 to czarno-biała, autorska, fotografia przedstawiająca zamglony kanał z gondolierem. Skłaniająca do refleksji i wspomnień, jednego z weneckich kanałów. Wśród zabytkowej architektury miasta wiją się odnogi weneckiej laguny. Z porannej mgły wyłania się sylwetka tradycyjnie ubranego gondoliera. Charakterystyczna bluza w paski, czarne spodnie i długie wiosło. Ponad wszystko, gondolier ze swoją łodzią to kwintesencja Wenecji. Poza tym to właśnie gondolierzy są najbardziej romantycznymi przewoźnikami na świecie.

W dawnych czasach na kanałach zobaczylibyśmy wielobarwne łodzie. Jednak dziś gondole muszą być malowane tylko na czarno. Wygląd i kształt, długość i szerokość gondoli jest ściśle określona przepisami. Dodatkowo, gondolier w dzisiejszych czasach zanim musi przejść szkolenie i zdać specjalny egzamin. Potem może wozić turystów i śpiewać im serenady.

Podsumowując, gondola to taka wenecka taksówka. Właściwie na każdym kroku można się nią przepłynąć . To charakterystyczne łodzie dla Wenecji. Często gondolierzy sami zaczepiają turystów. Jednak, ceny wycieczki gondolą są niestety dosyć wygórowane. Jednakże jest to wielce romantyczna przejażdżka. Ponadto często gondolier w swojej łodzi ma schowaną butelkę weneckiego wina. Może, za dodatkową opłatą, sprawić że romantyczna przejażdżka we dwoje będzie jeszcze bardziej zachwycająca.

Podczas powolnego spaceru po tym mieście warto odwiedzić 3 mosty przecinające Wielki Kanał: Ponte dell’ Accademia, Ponte di Rialto oraz Ponte degli Scalzi. W dodatku, to najpiękniejszy punkt widokowy w mieście. Kanał został zbudowany w XV wieku. Łączy wenecką lagunę (Piazzale Roma przy dworcu kolejowym) z kanałem św. Marka (Canale di San Marco).

Obrazy na ścianę do salonu

Proponujemy całą kolekcję obrazów starannie dobranych klimatem i kolorystyką. Miejsce w którym zachowasz najpiękniejsze chwile i, przede wszystkim, do którego z radością będziesz wracać. Zobacz inne plakaty, które udekorują Twoje ściany, niosąc ze sobą marzenie o podróży i wspomnienia zachwycających miejsc. Zobacz inne obrazy na ścianę  >

Plakat Wenecja – gondole 3

Format do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g.
Dodatkowo, do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Dostępne formaty:
A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zapytaj o plakat Plakat Wenecja – gondole 3

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl