Plakat vintage kwiaty róż

55,0075,00

Opis

Plakat vintage kwiaty róż – zestaw dwóch plakatów dekoracyjnych do domowego biura stylu romantycznym. Wystrój domowego miejsca do pracy nie musi być oficjalny, wręcz przeciwnie. Prosto, przytulnie w kolorach delikatnych szarości i zgaszonego różu, taka przestrzeń sprzyja wyciszeniu i spokojnej pracy. Romantyczny sposób patrzenia na świat możesz wyrazić w efektownych kwiatowych dekoracjach ścian. Grafika z odręcznym pismem i różami to wysmakowana dekoracja dla wielbicielek literatury kobiecej z początku wieku.

Pokój nastolatki ze stylowymi akcentami

Prosty, przytulny pokój z małym ozdobnym biurkiem oraz jasną podłogą to idealny pokój nastoletniej dziewczyny. Stylowe akcenty i elementy dekoracyjne rozmieszczone strategicznie w całym pomieszczeniu to przepis na urzekające, czarujące pokoje dla nastolatek.  Na ścianach obrazy: kwiaty, bukiet róż, plakaty z roślinami, subtelne ilustracje a także plecione koszyki na drobiazgi. Te elementy z pewnością stworzą przyjemne wnętrze do pracy.

Domowe biuro

To nie tylko wygodne miejsce do pracy, to także inspirująca przestrzeń w której kluczową role odgrywają dekoracje. Słodki, romantyczny styl projektowania celebruje idealistyczną stronę życia. Kwiaty, ze wszystkimi ich romantycznymi konotacjami, są nieodzownym elementem tego stylu. Aby uniknąć kiczu i stworzyć świeże wrażenie skompletuj dekoracje z tej samej rodziny kolorów lub wybierz tylko jeden wyróżniający się element kwiatowy i pozwól mu dominować: dekoracyjne plakaty z różami oprawione w delikatną prostą ramkę, materiał z mocnym nadrukiem, żywa tapeta lub elegancki dywan.

Plakat vintage kwiaty róż: zestaw dwóch plakatów z kwiatami.

Motyw odręcznego pisma i kwiaty róż na plakacie to symbol umiłowania literatury i pięknego słowa. Zestaw plakatów literackich z różami świetnie sprawdzi się w domu osób delikatnych, zakochanych w książkach. To dekoracja dla dziewczyn, które zatapiają się w poezji lub same próbują pisać teksty literackie. Proponujemy Państwu zestaw dwóch plakatów w wybranym formacie, wydrukowanych na papierze premium z delikatną fakturą papieru czerpanego.

Plakaty drukowany jest na wysokiej jakości papierze o gramaturze 190 gramów. Ponadto, do wysyłki zabezpieczony kartonową tubą.

Dostępne rozmiary:
A4: 210×297 mm
A3: 297×420 mm

Zobacz inne obrazy z kwiatami na naszych stronach ->

darmowe plakaty do druku
obraz roze
róże obraz
plakat rośliny
róża obrazy
roze obraz

plakaty do druku rośliny

 

Zestaw dwóch plakatów dekoracyjnych z różami. Masz pytania? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego:

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl