Plakat Tropikalne Liście Monstera

10,00

Plakat Tropikalne Liście Monstera – akwarela, wydruk cyfrowy. Grafika przedstawiająca liście w żywym zielonym odcieniu jadeitu.

7 w magazynie

Opis

Plakat Tropikalne Liście Monstera – akwarela, wydruk cyfrowy. Grafika przedstawiająca liście w żywym zielonym odcieniu jadeitu. Głęboka zieleń to klasyczny, elegancki dodatek do wnętrz. Świetnie skomponuje się z mahoniowymi lub orzechowymi meblami oraz dodatkami w pudrowym różu czy połyskujący złocie. Te połączenia kolorów to klasyka elegancji,  często pojawia się w stylu Art Deco, który od lat zadaje szyku na salonach.

Palmy, ananasy i palmowe liście kojarzą się  – z latem i egzotycznymi wakacjami. Coraz częściej we wnętrzach pojawiają się ozdobione nimi tapety i tekstylia. To bardzo modny motyw, który odnajdzie się świetnie w wielu kontekstach.

Ozdobione tropikalnymi motywami dodatki mogą być bardzo różnorodne. Zagrają jak przywiezione z dalekiej podróży artefakty jeżeli zostaną wykorzystane w eklektycznym wnętrzu. Staną  się eleganckie w ciemnym, stonowanym kolorystycznie wnętrzu z meblami ze skóry i ciemnego drewna. W zestawieniu z wikliną, jasnym drewnem i kolorami ziemi podkreślą  ekologiczny, naturalny klimat wnętrza. Z kolei z mocnymi, soczystymi kolorami stworzą świeży, energetyzujący klimat.

Ozdobione tropikalnymi motywami dodatki mogą być bardzo różnorodne. Będą wyglądały jak przywiezione z dalekiej podróży artefakty, jeżeli zostaną wykorzystane w eklektycznym wnętrzu. Lub też staną się eleganckim akcentem w ciemnym, stonowanym kolorystycznie wnętrzu z meblami ze skóry i ciemnego drewna. W zestawieniu z wikliną, jasnym drewnem i kolorami ziemi, podkreślą ekologiczny, naturalny klimat wnętrza. Z kolei z mocnymi, soczystymi kolorami stworzą świeży, energetyzujący klimat.

Więcej o trendach przeczytasz na stronach “Dom i Wnętrze”

Plakat Monstera Tropikalne Liście

Plakat Tropikalne Liście Monstera – dostępny w formacie A3 do samodzielnego wydruku. Pobierz plakat, wydrukuj dobierz ramke i ciesz się tropikalnym dodatkiem w domowej galerii zdjęć.

Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm

Zobacz kolekcję plakatów z motywami botanicznymi

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

,

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl