Plakat Paryż Le Marais

45,0095,00

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Plakat Paryż Le Marais. Czarno białe zdjęcie bramy w historycznej paryskiej dzielnicy Le Marais na prawym brzegu Sekwany. Francuzi mówią Le Marauis, innymi słowy “Stary Paryż”. To urocza podróż do starego świata, brukowanych uliczek i  labiryntów ukrytych podwórek i ekscentrycznych galerii i zaułków pokrytych bluszczem. W dodatku to miejsce tętniące życiem w centrum miasta. Poza tym to właśnie tu spotyka się paryska awangarda, artyści oraz środowiska  LGBT.

Paryż w stylu vintage

Dzielnica ukochana przez turystów. Planując wakacje w Paryżu to obowiązkowy punkt na planie podróży. Enklawa sztuki i wolności. Z całą pewnością można tu przeżyć ekscytujące chwile. Le Marais to też raj dla łasuchów. Żydowskie korzenie tej dzielnicy to olbrzymi wybór tradycyjnych słodkości. Dlatego całkiem na miejscu jest tu jedzenie na ulicy. W związku z tym wielu Paryżan kupuje sobie przekąski i delektuje się nimi siadając na ławce przy bulwarze, obserwując toczące się życie, kolorowych przechodniów i zagubionych turystów. Czy czujesz klimat starego Paryża chociaż od tamtych czasów minęło wiele lat?

Paryż na wakacje

To fascynujące miejsce znajduje się w trójkącie między Centrum Pompidou, Placem Bastylii i Placem Republiki. Najważniejszą arterią dzielnicy jest Rue de Rivoli. Uchodzi za jeden z najbardziej malowniczych fragmentów metropolii, chętnie odwiedzany przez turystów. W związku z tym warto spróbować zwiedzić ten rejon, najlepiej wypożyczonym rowerem, które w Paryżu są bardzo popularne. Trzeba koniecznie zajrzeć do lokalnej knajpki i spróbować paryskiej kuchni. Chociaż na rue de Rivoli restauracje kuszą wystrojem wnętrz, wybierajcie raczej te schowane w zaułkach, są bardziej kameralne, a po za tym, sporo tańsze. Cox Cafe i Bar to ulubiony punkt mieszkańców. Jednak lepiej zjawić się tam wcześniej, żeby znaleźć miejsce?

Polecamy wybrać się do paryża z airbnb, przy okazji zapoznać się z jego mieszkańcami 🙂
https://www.airbnb.pl/locations/paris/le-marais

Plakat Paryż Le Marais

Plakat Paryż Le Marauis, Format do wyboru A2, A3 lub A4. Druk cyfrowy na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Formaty:
A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

 

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl