Plakat Liliowa Papużka

25,0050,00

Plakat Liliowa Papużka. Ten plakat możesz dowolnie łączyć z innymi plakatami z papugami australijskimi z naszej kolekcji, ponieważ mają taką samą paletę kolorystyczną i zaprojektowane są tak, by je ze sobą łączyć. Zobacz naszą kolekcję z papugami >

Opis

Plakat Liliowa Papużka Łąkowa to subtelna dekoracja do salonu, biblioteki albo do delikatnego jasnego wnętrza. Będzie doskonałym dodatkiem do pokoju dziewczynki. Jeśli lubisz motywy naturalne i zwierzęce, inspiruje Cię piękno przyrody. Jeśli jako dziecko z wypiekami na twarzy oglądałeś atlasy zoologiczne lub botaniczne docenisz urok tego plakatu.Ta klimatyczna ilustracja wniesie do wnętrza stonowane kolory, oprawiona w szarą lub białą ramkę będzie elementem modnej, niebanalnej aranżacji.

Łąkówka Liliowa plakat z papużką

Łąkówka Liliowa to popularna papużka występująca głównie w Australii, żyje w dużych stadach. Jest często hodowana w domach, ale nie lubi być sama.

Dekoracje przyrodnicze

Dekoracje przyrodnicze świetnie sprawdzają się w nowoczesnym i klasycznym salonie. Uniwersalny charakter który ma Plakat Różowa Papużka Łąkowa sprawia, że jest to idealna dekoracja domu, wnętrz hotelowych, sal konferencyjnych, salonów spa, pomieszczeń biurowych. Oszczędna kolorystyka, i wyrazisty rysunek nadadzą wnętrzu elegancji, sprawdzi się w pomieszczeniu w każdym stylu. Ciekawy efekt można osiągnąć dekorując ściany kilkoma plakatami przyrodniczymi tworzącymi kolekcje. Ten plakat możesz dowolnie łączyć z innymi plakatami z papugami australijskimi z naszej kolekcji, ponieważ mają taką samą paletę kolorystyczną i zaprojektowane są tak, by je ze sobą łączyć. Zobacz naszą kolekcję z papugami >

Plakat Liliowa Papużka

Format do wyboru  A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Reprint ilustracji pochądzcej z „Natural History Art, Birds, Australian Cockatoos, Silvester Diggles, Birds of Australia, Antique Print Pair, 1877,” CC0 license.
Autorem ilustracji jest Silvester Diggles był kolorową postacią w dziewiętnastowiecznej Australii – pionierskim przyrodnikiem ptaków i owadów, a także artystą i muzykiem. 
Diggles opublikował litografie swoich ptasich obrazów jako The Ornithology of Australia.

Plakat Liliowa Papużka

Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm

Drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Jeśli poszukujesz innych motywów przyrodniczych sprawdź naszą kolekcję:
https://loft-poster-design.pl/kategoria-produktu/botanika-i-floral-decor/

Zapytaj o produkt Plakat Liliowa Papużka

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

,

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl