Plakat Home Sweet Home w ramie.

55,0075,00

Plakat z napisami Home Sweet Home na ścianie w Twojego mieszkania pomoże Ci pamiętać, że to Twoje wspaniałe miejsce w którym żyjesz szczęśliwym życiem. Oprawiony jest w prostą, drewnianą lekką ramkę z przejrzystą szybką wykonana z przejrzystej pleksi bardzo dobrej jakości.

Opis

Plakat Home Sweet Home. Plakaty z napisami z motywem domu i rodziny są bardzo popularne. Ich prosta stylistyka i inspirujący charakter sprawiają, że można je powiesić w każdym domu. Jednocześnie niosą ze sobą wiele miłych, rodzinnych emocji, które warto pielęgnować.

Ponieważ ten plakat jest prosty i uniwersalny, możesz powiesić go dosłownie w każdym domowym pomieszczeniu: w salonie, w sypialni, w kuchni, a nawet w przedpokoju.

Dekoracje z motywem rodziny i domu

Plakaty domowe i rodzinne są bardzo lubiane. Bezsprzecznie dlatego są wspaniałym uzupełnieniem domowej galerii zdjęć rodzinnych oraz galerii portretów. Dzięki nim stworzysz niepowtarzalny ciepły klimat w każdym wnętrzu. Domowe dekoracje z napisami, plakaty typograficzne z cytatami i sentencjami, przypominają nam o prostych wartościach i w konsekwencji motywują do działania i uśmiechu.

Plakat z napisami Home Sweet Home na ścianie w Twojego mieszkania pomoże Ci pamiętać, że to Twoje wspaniałe miejsce w którym żyjesz szczęśliwym życiem.

Plakat z napisami w ramie gotowy do powieszenia

Plakaty drukowany cyfrowo na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 200g. Wydruk jest trwały i cechuje się nasyconymi kolorami.

Oprawiony jest w prostą, drewnianą lekką ramkę z przejrzystą szybką wykonana z przejrzystej pleksi bardzo dobrej jakości. Dzięki temu łatwo zamontować plakat nawet na taśmę montażową bez wiercenia w ścianie dziur. Ze względu na to montaż jest łatwy i szybki. Plakaty w ramach zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w kartonowym pudełku.

Dostępne rozmiary plakatów w ramie:

Rozmiar plakatu A4

Szerokość obrazu: 21 cm
Wysokość obrazu: 30 cm
Szerokość ramy: 24 cm
Wysokość ramy: 33 cm
Rozmiar plakatu 30 cm x 40cm: 
Szerokość obrazu: 30 cm,
Wysokość obrazu: 40 cm,
Szerokość ramy: 33 cm,
Wysokość ramy: 43 cm

Zobacz kolekcje plakatów z napisami

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.