Plakat Geometryczny Jednorożec

0,00

Plakat Geometryczny Jednorożec to wzór inspirowany sztuką geometryczną i minimalizmem. To ilustracja przedstawiająca białego jednorożca na pudrowo różowym tle. Geometryczna siatka nadaje pracy lekko futurystyczny, designerski charakter.

Opis

Plakat Geometryczny Jednorożec to wzór inspirowany sztuką geometryczną i minimalizmem. To ilustracja przedstawiająca białego jednorożca na pudrowo różowym tle. Geometryczna siatka nadaje pracy lekko futurystyczny, designerski charakter. Delikatny a jednocześnie wyrazisty motyw który będzie oryginalną dekoracją do pokoju nastolatki albo studentki. Bardzo prosto, minimalistycznie i w skondensowany sposób przedstawia wizerunek bajkowego stworzenia, ukochanego przez wiele dziewcząt – czyli magicznego Jednorożca. Dzięki uproszczonej formie jednorożec nabrał modnego sznytu i może być dekoracją pokoju całkiem dużej dziewczynki. Świetny modny dodatek do nowoczesnego, modnego wnętrza. Polecamy go również jako prezent!

Geometria to silny modny trend w sztuce i wzornictwie dekoracyjnym można powiedzieć, że skupia się na maksymalnym upraszczaniu form, myśleniu płaszczyznami i liniami prostymi. Dobieraniu kolorów, odcieni, kontrastów tak, aby oddać naturalna harmonię i istotę rzeczy w sposób skondensowany.

O tegorocznych trendach można przeczytać artykuł pt.:  „7 trendów w designie na 2018 rok!” w magazynie Viva >

Plakat Geometryczny Jednorożec

Plakat Geometryczny Jednorożec to modna dekoracja, która będzie wyglądała świetnie w każdym współcześnie umeblowanym wnętrzu. Idealne wpisuje się w styl skandynawski, ale ponieważ trendy jest teraz mieszanie stylów na pewno sprawdzi się w wielu współczesnych wnętrzach od pokoju studenckiego, bibliotekę czy salonu.

Trend geometryczny, cały czas jest obecny w projektowaniu, designie i dekoracjach. Wygląda elegancko, czysto, pozwala osiągnąć imponujące, przyjemne dla oka wrażenie. Aby ten trend robił jeszcze bardziej nowoczesne wrażenie, możesz połączyć go z innymi plakatami, np. typograficznymi lub abstrakcyjnymi.  W rezultacie Twoja domowa galeria pozostawi trwałe wrażenie.

To świetny prezent dla młodej dziewczyny, miłośniczki literatury i fantazjowania. Nada wnętrzu lekko tajemniczy charakter, zaciekawi każdego odwiedzającego.

Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów przesyłki czy wydruku w drukarni. Szybki efekt dekoracyjny w wersji ekonomicznej. Polecamy!

Zobacz inne plakaty do pobrania >

Zapytaj o produkt Plakat Geometryczny Jednorożec lub poproś o inny kolor

 

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl