Plakat filmowy Przeminęło z wiatrem

55,00

Plakat Przeminęło z wiatrem, filmowy plakat to gratka dla miłośnika starego kina. Hollywood na Twojej ścianie. Szybka wysyłka, dobra cena.

Opis

Plakat filmowy Przeminęło z wiatrem – Gone with the wind. Film został nakręcony w 1939 roku, scenariusz powstał na podstawie powieści nagrodzonej Pulitzerem: Przeminęło z wiatrem Margaret Mitchell, do której prawa zakupił, za rekordową jak na owe czasy sumę 50 tys. dolarów, David O. Selznick. Film opowiada o losach Scarlett O’Hara (Vivien Leigh), która wikła się w burzliwy związek z Rettem Butlerem (świetna rola Clarka Gable).

Jeden z najsławniejszych melodramatów stawiany za wzór produkcji hollywoodzkich z I. połowy XX wieku. Według strony internetowej Box Office Mojo, film ten do dziś pozostaje najbardziej dochodowym filmem w USA.
Do 1989 roku zostało sprzedanych łącznie 12 mln biletów kinowych. Popularność filmu wynikała z jego widowiskowości na srebrnym ekranie. To Hollywood w najbardziej hollywoodzkim wydaniu. Wszystko było spektakularne: zdjęcia, fakt, że był w technikolorze, kostiumy, gra aktorska, ścieżka muzyczna. Kino z rozmachem i bogactwem środków wyrazu.

Plakat z cyklu Big Love Colection (Casablanca, Gone with the Wind,Breakfast at Tiffanys ).

Plakat filmowy Przeminęło z wiatrem

Format plakatu A3 (297×420 mm). Drukowany na wysokiej klasie satynowym papierze o gramaturze 240 g, pakowany do wysyłki w kartonową teczkę lub tubę.
Plakat w sprzedaży bez ramki.

Plakaty to niedrogie, nowoczesne podejście do dekoracji, pozwalające w prosty sposób upiększyć Twoje ściany.

 

Zobacz inne plakaty filmowe >

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

Może spodoba się również…