Plakat filmowy Audrey Hepburn Śniadanie u Tiffaniego

30,0080,00

Plakat filmowy Audrey Hepburn Śniadanie u Tiffaniego: reprint plakatu z kultowego filmu będącego ekranizacją opowiadania Trumana Capote. Plakat filmowy Śniadanie u Tiffaniego  do wyboru  w trzech rozmiarach: A4, A3, A2.

Opis

Plakat Śniadanie u Tiffaniego. Reprint plakatu z kultowego filmu będącego ekranizacją opowiadania Trumana Capote. Główna Bohaterka Holly Golightly (Audrey Hepburn) jest postrzeloną dziewczyną, której życie upływa na zabawie na koszt bogatych adoratorów. Pewnego dnia piętro wyżej wprowadza się młody pisarz Paul (George Peppard), który także jest utrzymankiem. Tę dwójkę zaczyna łączyć przyjaźń, która przerodzi się w głębsze uczucie. Oboje będą musieli zweryfikować swe dotychczasowe życie i zdecydować, czy są w stanie być razem.

Ich miłosne perypetie rozgrywając się na Manhattanie, w rytmie Oscarowej ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Henry’ego Mancini z niezapomnianą, nagrodzoną Nagrodą Akademii piosenką “Moon River”!

Plakat Śniadanie u Tiffaniego

Plakat formatu A3 (297×420 mm). Drukowany na wysokiej klasie satynowym papierze o gramaturze 180 g, pakowany do wysyłki w kartonową teczkę lub tubę. Plakat w sprzedaży bez ramki.

Zobacz inne plakaty filmowe >

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

, ,

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl