Plakat do pokoju dziecka z latawcem

30,0085,00

Plakat do pokoju dziecka z latawcem to wesoła ilustracja w jasnych kolorach. Jak miło budzić się co dzień z uśmiechem na ustach witając się słowami “Dzień dobry!”

Opis

Plakat do pokoju dziecka z latawcem to wesoła ilustracja w jasnych kolorach. Jak miło budzić się co dzień z uśmiechem na ustach witając się słowami “Dzień dobry!”, prawda?  Plakat „Dzień Dobry” ma delikatne pastelowe kolory, wykonany techniką zaczerpniętą z tradycyjnej grafiki warsztatowej na prasie drukarskiej. Wyraźnie duże drukowane litery wprowadzają element edukacyjny, dzięki któremu dziecko może oswajać się z widokiem i znaczeniem znaków pisanych. Z młodszymi dziećmi można na nim ćwiczyć nazywanie i wymowę liter oraz kolorów.

Plakat do pokoju dziecka z latawcem

Jest idealną dekoracją do pokoju dziecka, ale także świetnie sprawdzi się w każdym miejscu gdzie przebywają dzieci. Może to być przedszkole, świetlica, klubik, kawiarnia lub gabinet lekarza czy psychologa dziecięcego. Ta uniwersalna grafika, świetnie wypełni puste ściany, nadając wnętrzu u promienny i radosny charakter. Motyw graficzny jest uniwersalny, będzie podobał się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Technika wykonania to grafika warsztatowa nadaje pracy charakter nowoczesny, lekko rustykalny a zastosowane kolory wpływają na otoczenie łagodząco, co pomaga w rozładowaniu napięć i stresów. Świetnie wpisze się w każde współczesne pomieszczenie. Pasuje idealnie do kolekcji dziecięcych mebli IKEA lub BRW.  Jasne kolory rozświetlą nawet niewielkie pomieszczenie nadając mu ciekawy charakter i klimat zabawy. Grafika: Magdalena Wilicka.

Plakat do pokoju dziecka z latawcem – formaty

Plakaty to idelane dekoracje ścienne, od wielu lat cieszą się olbrzymią popularnością. Tego rodzaju ozdoby można dopasować do każdej aranżacji, jednak najlepiej wyglądają one w stylu loftowym, industrialnym i vintage.

Format do wyboru A1, A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę. Ponieważ jest to ilustracja wektorowa możemy przeformatować go na dowolną wielkość bez straty jakości.

Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
Wymiary formatu A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm
Wymiary formatu A1 w cm: 59,4 x 84,1

Zobacz inne plakaty dla dzieci >>

Zapytaj o Plakat do pokoju dziecka z latawcem

Ten plakat możemy przygotować w dowolnym rozmiarze i kolorystyce. Zapraszamy do kontaktu!

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

, , ,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl