Plakat do pobrania Kakadu Różowa

10,00

Plakat do pobrania Kakadu Różowa Ilustracja Vintage

Format standardowy A4 do samodzielnego wydruku.
Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów wydruku czy przesyłki.

Opis

Plakat do pobrania Kakadu Różowa Ilustracja Vintage to plakat z serii grafik nawiązujących do klasycznego nurtu dekoracji opartej na motywach botanicznych i zoologicznych. Ilustracja w delikatnych kolorach różu, szarości i zgaszonych zieleni. Silny trend dekoracji nawiązujących do tropików zaczyna ewoluować w bardziej subtelnych kierunkach. Zamiast olbrzymich zielonych liści pojawiają się motywy kwiatów i ptaków.  Delikatnie ubarwione, nieduże papużki bajecznie udekorują ścianę w jasnym pokoju, w którym dominują biel, szarość, elementy naturalnego drewna. Chłodne róże i szarości tej ilustracji świetnie uzupełnią pokój dziewczynki, kuchnię w stylu prowansalskim, jadalnie lub bibliotekę. Stylistyka ilustracji nawiązuje do Tablic Zoologicznych, może też być idealną dekoracją kącika do czytania albo gabinetu czy biura.

Papugi i ptaki tropikalne znajdują się w najlepszych domach na całym świecie. Niezależnie od tego, czy są to oprawione plakaty, obrazy na ścianach, ornamenty ceramiczne, stoliki na książki czy poduszki, papugi zdecydowanie na dobre zagościły w naszych domach bez względu na położenie geograficzne. Ten plakat możesz dowolnie łączyć z innymi plakatami z papugami australijskimi z naszej kolekcji, ponieważ mają taką samą paletę kolorystyczną i zaprojektowane są tak, by je ze sobą łączyć. Zobacz naszą kolekcję z papugami >

Kakadu Gala czyli Różowa Kakadu

Kakadu Różowa to symbol radosnej towarzyskiej osoby. Żyje w grupach, uwielbia życie towarzyskie, jest bardzo inteligentna i często żartuje robiąc psikusy innym osobnikom. Przy dobrej diecie i w przyjaznym środowisku potrafi dożyć nawet 70 lat. Podobnie jak większość innych kakadu, Kakadu Różowa (lub Kakadu Gala) tworzą silne więzy na całe życie ze swoimi partnerami.

Plakat do pobrania Kakadu Różowa Ilustracja Vintage

Format standardowy A4 do samodzielnego wydruku.
Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów wydruku czy przesyłki.

Reprint ilustracji pochądzcej z „Natural History Art, Birds, Australian Cockatoos, Silvester Diggles, Birds of Australia, Antique Print Pair, 1877,” CC0 license.
Autorem ilustracji jest Silvester Diggles był kolorową postacią w dziewiętnastowiecznej Australii – pionierskim przyrodnikiem ptaków i owadów, a także artystą i muzykiem. 
Diggles opublikował litografie swoich ptasich obrazów jako The Ornithology of Australia.

Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm

Zobacz inne plakaty z naszej kolekcji botanicznej
https://loft-poster-design.pl/kategoria-produktu/botanika-i-floral-decor/

 

Zapytaj o produkt Kakadu Różowa Plakat Ilustracja Vintage

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl