Plakat z błękitnym oldsmobilem – Plakat Cuba Havana Blue – KUBA

35,0095,00

Opis

Plakat z błękitnym oldsmobilem – Cuba Havana Blue, grafika cyfrowa stylizowana na prasę drukarską. Czarno białe zdjęcie z błękitnym akcentem kolorystycznym w stylu vintage.

Kuba to przede wszystkim gorąca muzyką, cygara i słoneczne ulice gdzie zatrzymał się czas. Dodatkowo to tutaj znajdziecie najpiękniejsze, wspaniale zachowane i zadbane zabytkowe samochody. Na pewno wyprawa na Kubę to gratka dla wielbicieli jeżdżących zabytków. Szacuje się że popularnych oldsmobili, zabytkowych już samochodów sprzed czasów rewolucji jest ok. 60 tysięcy i wszystkie na chodzie. Ta słoneczna wyspa to prawdziwe muzeum motoryzacji. Wraz z rewolucją przyszło embargo ze strony USA na handel z krajem Fidela Castro. Z tego powodu skończyło się sprowadzanie aut z tego kraju. Dodatkowo na wyspie wprowadzono nowe prawo. Zezwalało ono na posiadanie prywatnego samochodu wyłącznie tym, którzy posiadali je jeszcze przed rewolucją. Kupno na własność nowego samochodu było praktycznie niemożliwe. Wszystkie nowe maszyny należały do państwa. Również ze względów ekonomicznych wcale nie importowano ich dużo. Jednak Kuba zaczęła sprowadzać auta z krajów bloku wschodniego. Dlatego dzisiaj na kubańskich ulicach dostrzec można też łady, wołgi czy właśnie maluchy.

Havana w stylu vintage

Podsumowując, to plakat miejski, przedstawiający legendarny kubański klimat. Na pierwszym planie błękitny oldsmobile, w tle wspaniała słoneczna uliczka. Plakat przypomina tradycyjna grafikę rastrową w stylu vintage. Dominujące kolory to odcienie szarości i błękit. Ponad to wyrazista grafika, będąca świetną dekoracją męskiej jaskini, pokoju podróżnika lub nowoczesnego wnętrza w klimacie loft.

Formaty do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g.
Dodatkowo do wysyłki pakowany w kartonową tubę. Jest to również zabezpieczenie przed zniszczeniem na poczcie.

A4 w cm: 21 x 29,7 cm
A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz pozostałe plakaty z podróży >

Plakat Kuba Havana Blue

My oprócz niezwykłego charakteru, który panuje na wyspie doceniamy równiaż jej muzyczny potencjał. Spróbujcie posłuchać Orishas to podróż na Kubę bez wychodzenia z domu:

Zobacz też: Miasta, Podróże, Plakaty Miejskie

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych
Wymiar wydruku

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl