Plakat do łazienki podwodny świat

30,0070,00

Plakat botaniczny do łazienki podwodny świat to niezwykły przyrodniczy plakat oryginał powstał w latach 30. Ciekawa monochromatyczna grafika pobudzająca wyobraźnie, nawiązująca do tablic botanicznych, w bardzo uproszczonej czarno białej kolorystyce świetnie wpisuje się w nowoczesne, surowe wnętrza. Oryginalna ozdoba pokoju kąpielowego lub do pokoju pasjonata przyrody.

Opis

Plakat do łazienki podwodny świat to niezwykły przyrodniczy plakat oryginał powstał w latach 30. Ciekawa monochromatyczna grafika pobudzająca wyobraźnie, nawiązująca do tablic botanicznych, w bardzo uproszczonej czarno białej kolorystyce świetnie wpisuje się w nowoczesne, surowe wnętrza. Oryginalna ozdoba pokoju kąpielowego lub do pokoju pasjonata przyrody.

Czarno biała grafika vintage przedstawiająca tajemnicze mikroorganizmy świetnie dopasuje też do wnętrza w stylu vintage, skandynawskim, nowoczesnym lub loftowym. Można łączyć z bielą, szarościami złotem lub z odcieniami błękitu, jasnym drewnem i graficznymi tekstyliami. Ciekawa alternatywa dekoracji marynistycznych. Nawiązuje do morskich klimatów w niebanalny, nieoczywisty sposób.

Styl vintage stał się popularny w XIX wieku, a polega  on mieszaniu stylów z innych epok. Do tej pory jest to bardzo powszechny kierunek w trendach.  Łączenie mebli i dodatków z różnych okresów sprawia, że wystrój staje się niecodzienny  i  awangardowy. Dla niektórych całe wnętrze urządzone w stylu Vintage może być się zbyt eklektyczne, ale dekoracje świetnie sprawdzają się w prawie każdej aranżacji. Ozdoby Vintage pomogą ożywić domowy wystrój.

Plakat do łazienki podwodny świat

Czarno biały plakat to modny i prosty motyw pasujący do zwykłej czarnej lub białej ramki. Wybierz miedzianą lub złotą ramę, jeśli chcesz uzyskać nowoczesne ciepło i skontrastować monochromatyczne kolory. Czarno białe dekoracje i akcesoria dla domu nigdy nie wychodzą z mody. Są stylowe i nadają wnętrzu charakteru. 

Wybierz ten plakat i połącz go z innymi motywami roślinnymi lub kolorowymi ilustracjami. Możesz znaleźć wiele fajnych obrazów i przedmiotów w przeszukując kategorie sklepu, a także, poszukaj inspiracji na ściany z obrazkami na naszym blogu : Design Blog >>>

Zapytaj o plakat do łazienki podwodny świat.

W naszym sklepie możesz zamówić również opracowanie dowolnego wzoru do standardowego formatu druku lub rozmiaru ramki. Napisz do nas e-mail: info@loft-poster-design.pl i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Zapytaj o ten plakat jeśli chcesz inny format lub inną wersje kolorystyczną. Zapraszamy do kontaktu!

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

, , ,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl