Lawenda plakat vintage do kuchni

10,00

Lawenda plakat do pobrania, obrazek z lawendą do kuchni, plakat a4 do wydruku. Dekoracja kuchni przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Lawendę.

Opis

Lawenda plakat vintage do kuchni  to klasyczna dekoracja kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Lawendę. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

O dobroczynnych zastosowaniach Lawendy znajdziecie w sieci wiele informacji pomaga ona na przykład w problemach trawiennych oraz działa uspokajająco. Więcej informacji np. na stronach Dbam o zdrowie.

Lawenda plakat vintage do kuchni

Lawenda plakat do pobrania, obrazek z lawendą do kuchni, plakat a4 do wydruku. Dekoracja kuchni przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Lawendę. Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów.
Szybki efekt dekoracyjny w wersji ekonomicznej. Polecamy!

Zobacz inne tablice botaniczne na naszych stronach ->

 

 

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl