Kolendra plakat vintage do kuchni

10,00

Opis

Kolendra plakat vintage do kuchni to klasyczna dekoracja kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną roślinę ozdobną i leczniczą – Kolendrę. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Kolendra ma bardzo szerokie zastosowanie, używana przede wszystkim w kuchni, ale również w lecznictwie. Świeża kolendra wspaniale nadaje się do konserwowania różnego rodzaju mięsa, ogórków, czy też grzybów. Świetna marynata do ryb oraz każdego rodzaju mięsa. W postaci świeżej dodaje się ją również do sałatek oraz zup. Suszona, mielona kolendra znajduje się w wielu przyprawach wszystkich kuchni świata. W szczególności można ją znaleźć w orientalnych mieszankach przyprawowych takich jak: curry, garam masala czy też w orientalnych pastach. O zdrowotnych właściwościach Kolendry możesz poczytać tutaj:

Kolendra plakat vintage do kuchni

Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów.
Szybki efekt dekoracyjny w wersji ekonomicznej. Polecamy!

Zobacz inne tablice botaniczne na naszych stronach ->

 

 

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl