Plakat John Lennon – Plakat Graffiti

25,0075,00

Opis

John Lennon Plakat Graffiti, Upfest Festival 2017. To wspaniały hołd dla Johna Lennona stworzony przez Eduardo Kobra. Upfest Festival w Bristolu to się największy w Europie festiwal sztuki ulicznej i graffiti. 

Plakat John Lennon – fotografia fragmentu gigantycznego muralu, poświęconego Johnowi Lennonowi. Autorem dzieła jest  brazylijski artysta Eduardo Kobra urodzony w São Paulo. Artysta, który swoją karierę twórcy ulicy rozpoczął już w wieku 12 lat. Dodatkowo, Kobra jest samoukiem. Zanim stał się znanym artystą wiele razy za malowanie po ścianach trafił za kratki. Podsumowując jego artystyczny dorobek można rzec, że jest naprawdę imponujący. Dziś artysta ma na swoim koncie ponad 3000 murali które zdobią ściany na pięciu różnych kontynentach.

Na stronie loft-poster-design.pl dostępny również inny plakat tego artysty. Fragment muralu poświęconego Bobowi Dylanowi z 2015 roku.

Praca powstała na Upfest –  największy europejski festiwal streetartu. Bristol, Anglia, 2017.

Co to jest Upfest?

Upfest Festival to największy festiwal wolnej sztuki, streetart i graffiti w Europie. Ponad dwustu pięćdziesięciu artystów tworzy w 28 miejscach – w Bedminster & Southville i Bristolu. Artyści przyjeżdżają z całego świata, żeby malować, przed oczami widzów, na powierzchni prawie 3 kilometrów kwadratowych. Spektakularna impreza przyciąga tłumy, które nie tylko mogą patrzeć na artystów przy pracy. Uczestnicy mogą brać udział w warsztatach. Ponadto, cały czas towarzyszy im świetna muzyka, której wibracje dają wszystkim dobrą energię.

Street art to nie tylko bazgranie po zabytkach

Krajobraz miejski to nie tylko szkło i beton. Od czasu wielkiego boomu sztuki graffiti w latach osiemdziesiątych, artyści na całym świecie dodali miastom barw, upiększając puste miejskie przestrzenie swoimi niebanalnymi pracami. Przekonajcie się na własne oczy na czym polega sztuka ukryta za szablonami i puszkami ze sprayem, odwiedzając najlepsze festiwale sztuki ulicznej. A jest ich na całym świecie dość sporo. Jednym z ciekawych projektów jest Festiwal street artu Tauranga w Nowe Zelandii. Najnowszy, odbywający się w mieście Tauranga festiwal sztuki ulicznej jest reklamowany jako coś zupełnie paradoksalnego. Festiwal nie tylko przeniósł street art z całego świata w mury galerii sztuki, ale także zamienił miasto Tauranga w galerię plenerową, przyciągającą znanych na całym świecie artystów. Dodatkowo, festiwal może się poszczycić najliczniejszą na półkuli południowej kolekcją sztuki ulicznej słynnego artysty Banksy’ego. Oprócz tego podziwiać można prace wielu lokalnych artystów.

https://www.upfest.co.uk/page/upfest-festival

John Lennon Plakat Graffiti, Upfest Festival 2017

Podsumowując, plakat John Lenon autorstwa Eduardo Kobry, z portretem Johna jest w formatach do wyboru: A2, A3 lub A4.

Drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Dodatkowo, do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

https://loft-poster-design.pl/kategoria-produktu/plakaty-graffiti/

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych
Wymiar wydruku

, ,

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl