Geometryczny Jeleń Plakat

Opis

Geometryczny Jeleń Plakat to wzór inspirowany sztuką tatuażu i motywem Świętej Geometrii. Idea świętej geometrii zakłada, że cały wszechświat jest podporządkowany prostym geometrycznym kształtom, które występują w świecie przyrody i stosowane były często w pracach nawiązujących do religijnej ikonografii.

Sztuka tatuowania jest niezależnym nurtem który kreuje i odzwierciedla trendy. Wielu artystów tatuatorów projektuje wzory oparte na świętej geometrii używając klocków złożonych z kół, sześciokątów i bardziej skomplikowanych kształtów. Powstają unikalne geometryczne wzory z cieniowaniem i dotworkami między liniami.  Jeśli inspiruje Cie taka mroczna estetyka warto zapoznać się z pracami ze studia Tattrx https://www.instagram.com/tattrx/

Propagatorem i pratykiem filozofii świętej geometrii był światowej sławy grafik i ilustrator z początku XX wieku, M.C. Escher, który tworzył drzeworyty i tesselacje matematyczne czyli mozaiki geometryczne oparte na powtarzalnym wzorze, które nazwę swą zawdzięczają Rzymianom.

Geometria może być uważana za świętą nie tylko dlatego, że wielkie świątynie, katedry i piramidy zostały zaprojektowane przy użyciu określonych wzorów liczb i kształtów, ale ponieważ, na przykład, można na przykład dostrzec,  że geometria ludzkiego ciała jest podobna do muszli Nautalis, a to przemawia za tym, że wszystko na świecie jest ze sobą zsynchronizowane.

Geometryczny Jeleń Plakat

Geometryczny Jeleń Plakat to modna dekoracja, która będzie wyglądała świetnie w każdym prosto umeblowanym wnętrzu. Idealne wpisuje się w styl skandynawski, ale ponieważ trendy jest teraz mieszanie stylów na pewno sprawdzi się w wielu współczesnych wnętrzach od pokoju studenckiego, bibliotekę czy salonu.

Trend geometryczny, cały czas jest obecny w projektowaniu, designie i dekoracjach. Wygląda elegancko, czysto, pozwala osiągnąć imponujące, przyjemne dla oka wrażenie. Aby ten trend robił jeszcze bardziej nowoczesne wrażenie, możesz połączyć go z innymi plakatami, np. typograficznymi lub abstrakcyjnymi.  W rezultacie Twoja domowa galeria pozostawi trwałe wrażenie.

Plakat Geometryczny Jeleń to świetny prezent dla młodego pasjonata nauk przyrodniczych, tajemniczych zjawisk czy symboliki ikonograficznej czy tajemnic iluminatów. Nada wnętrzu lekko tajemniczy charakter, zaciekawi każdego odwiedzającego.

Format do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
Wymiary formatu A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz inne plakaty czarno białe ->

Zapytaj o produkt Geometryczny Jeleń Plakat

 

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

, , ,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl