Dwa plakaty z Wenecji w ramkach

90,00220,00

Plakaty z Wenecji. Zestaw plakatów z Wenecji.

Opis

Plakaty z Wenecji w ramkach. Oprawione w białe lub czarne ramki do wyboru ramki, gotowe do zawieszenia na ścianie. Wenecja to jedno z miast, które kocham. Mimo, że czasem śmierdzi, brudno i często brodzi się po kostki w wodzie ma swój niezwykły urok. Szczególnie po sezonie kiedy tłumy turystów nie przeszkadzają tak bardzo.

Turyści w Wenecji są przez cały rok ale zimą albo jesienią, kiedy pada, jest ich znacznie mniej. Dodatkowo to właśnie czas kiedy Wenecja jest bardzo malownicza. Mgły nad Canale Grande. Gondole, głównie zacumowane przy nadbrzeżach. To czas kiedy najlepiej zaszyć się w jednej z małych bistro i przy szklance domowego wina kontemplować padający deszcz.

Gondole, czy może być coś bardziej romantycznego?

Kiedyś, w dawnych czasach łodzie były kolorowe. Teraz jednak mają być malowane tylko na czarno. To tak, jak zapytano Forda gdy wypuszczał z taśmy pierwszy samochód w jakim ma być kolorze. Odpowiedział, w każdym, jeżeli jest to kolor czarny. Dodatkowo, gondolier w dzisiejszych czasach zanim musi przejść szkolenie i zdać specjalny egzamin. Potem może wozić turystów i śpiewać im serenady. Gondola to taka wenecka taksówka.

Właściwie na każdym kroku można się nią przepłynąć . To charakterystyczne łodzie dla Wenecji. Często gondolierzy sami zaczepiają turystów. Jednak, ceny wycieczki gondolą są niestety dosyć wygórowane. Jednakże jest to wielce romantyczna przejażdżka. Ponadto często gondolier w swojej łodzi ma schowaną butelkę weneckiego wina. Może, za dodatkową opłatą, sprawić że romantyczna przejażdżka we dwoje będzie jeszcze bardziej zachwycająca.

Weneckie mosty

Podsumowując, nie ma w Europie bardziej romantycznego miasta. Podczas powolnego spaceru warto odwiedzić trzy romantyczne mosty: Ponte dell’ Accademia, Ponte di Rialto oraz Ponte degli Scalzi. W dodatku, to najpiękniejszy punkt widokowy w mieście. 

Plakaty z Wenecji w ramkach

Dwa plakaty z Wenecji w ramkach. Drukowane na wysokiej jakości satynowym papierze o gramaturze 190 g. Oprawione w ramki, gotowe do powieszenia na ścianie.
Dodatkowo, do wysyłki pakowane w folię bąbelkową i tekturowe pudełko. 

Plakaty z Wenecji są dostępne formaty:
A4 w cm: 21 x 29,7 cm
B3 w cm: 30 x 40 cm
B2 w cm: 40 x 50 cm

Zobacz nasze inne plakaty z podróży ?
https://loft-poster-design.pl/kategoria-produktu/plakaty-miejskie/

Informacje dodatkowe

Wymiary Brak danych
Wymiar wydruku

, ,

Kolor ramki

biały, czarny

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl