Cannabis plakat vintage do kuchni

10,00

Opis

Cannabis plakat vintage do kuchni to klasyczna dekoracja kuchni, tablica botaniczna przedstawiająca popularną leczniczą –  Cannabis. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych pięknych i pożytecznych ziół. Jest częścią kolekcji tablic botanicznych, które stworzą interesującą dekoracje domowej kuchni bądź restauracji.

Cannabis czyli Konopia ma bardzo szerokie zastosowanie, w kuchni wykorzystywana jest pod postacią zdrowego oleju konopnego jej nasiona są źródłem pełnowartościowych białek. Wysuszone i niekiedy sfermentowane żeńskie kwiatostany konopi zawierające duże ilości kannabinoidów który wywołuje takie reakcje organizmu jak odprężenie, poczucie euforii, wzmożone poczucie nowości, zmienione poczucie czasu i przestrzeni oraz pobudzenie apetytu i wrażeń seksualnych. O leczniczych właściwościach Konopii warto poczytać tutaj http://konopielecza.pl/ .

Cannabis plakat vintage do kuchni

Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na domowej kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów.
Szybki efekt dekoracyjny w wersji ekonomicznej. Polecamy!

Zobacz inne tablice botaniczne na naszych stronach ->

 

Może spodoba się również…

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl