4 plakaty Stara Hawana dowolny kolor

480,00

Zestaw plakatów Stara Hawana na zamówienie zestaw plakatów na ścianę z dowolnym akcentem kolorystycznym, opracowanym na zamówienie Klienta. Kubańska Havana to inspirujące miejsce na daleką podróż dla kolekcjonerów wspomnień. 4 plakaty Stara Hawana.

Opis

Zestaw plakatów Stara Hawana na zamówienie to zestaw plakatów na ścianę z dowolnym akcentem kolorystycznym, opracowanym na zamówienie Klienta. Egzotyczna Kuba to inspirujące miejsce na daleką podróż dla kolekcjonerów wspomnień.

Krzysztof Kolumb zanotował w 1492 roku, że był to „najpiękniejszy kraj, jaki kiedykolwiek ujrzały ludzkie oczy”. Ponad pięć wieków później te słowa są nadal aktualne. Po ponad 50 latach zamrożonych w czasie Kuba przygotowuje się do wejścia w XXI wiek. Dzięki zniesieniu ograniczeń w handlu i podróżowaniu, cały świat szykuje się na zwiedzanie miasta zwanego niegdyś Paryżem Karaibów.

Kolor fuksja we wnętrzu

Każdy kolor ma swoją energię i swoją historię. Są takie kolory, które swoją energią i siłą jednych przyciągają, a innych przeciwnie,  odpychają. Jednym z takich kolorów jest energetyczna i drapieżna FUKSJA. Fuksja to kolor wyrazisty, mocny jednocześnie bardzo energetyczny. Jeśli pojawia się na dużej powierzchni, dominuje wnętrze. O wiele łatwiej wprowadzać ten kolor za pomocą dodatków i dekoracji. W połączeniu z kolorem białym albo szarym, staje się łagodniejsza i jednocześnie ożywiając pomieszczenie. Fuksja to również jeden z kolorów Karaibów, a stamtąd właśnie pochodzą fotografie na bazie których powstały grafiki do tego zestawu plakatów. 4 plakaty Stara Hawana dowolny kolor który wskazuje Klient.

Zestaw plakatów Stara Hawana

Każda grafika obramowana nadrukiem passe-partout  kolorze białym. Wydruki na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 gr.
Koszt zestawu z ramkami + indywidualne opracowanie graficzne z elementami  wskazanego koloru. Ostateczny wydruk realizowany jest po zaakceptowaniu projektu cyfrowego.
Konieczna jest przedpłata, zapytaj oo szczegóły 4 plakaty Stara Hawana info@loft-poster-design.pl, tel. 693 859 100

Wymiary:
2 plakaty x B2 w cm: 40 cm x 50 cm ( Plakat z Hawany uliczka z Oldsmobilami oraz Plakat z Hawany uliczka z pięknym starym Cadillakiem)
2 plakaty x b3 w cm: 30 cm x 40 cm (Plakat z Limuzyna turkus – w wersji fuksja oraz Plakat z Kuby Uliczka Hawany z Rikszami )

Zobacz inne plakaty inspirowane egzotyczną wyspą Kuba.

Zapytaj o inne formaty, opcje i kolory – zapraszamy :)

 

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl