Plakaty Nowy Jork – Przenieś się do Miasta, które nigdy nie śpi

90,00120,00

3 ikoniczne fotografie z Nowego Jorku.

Opis

Nowy Jork – Miasto Kontrastów

Nowy Jork, nazywany również Big Apple lub Miastem, które nigdy nie śpi, to ponad ośmiomilionowa metropolia, która jest największym na świecie tyglem kulturowym. Jest to najbardziej zróżnicowane językowo miasto na świecie, gdzie mówi się ponad 800 językami. Co więcej, Nowy Jork jest domem dla największej populacji Polaków poza Warszawą, a także dla największej społeczności żydowskiej poza Izraelem.

Manhattan – Serce Nowego Jorku

Manhattan to najmniejszy okręg miasta, ale zarazem najbogatszy. To tu mieści się centrum finansowe świata, Wall Street, a także jeden z największych miejskich parków, Central Park, i słynny Times Square z jego gigantycznymi reklamami na elewacjach budynków. W 1626 roku wyspę od Indian plemienia Delawarów za 60 guldenów holenderskich kupił Peter Minuit, założyciel szwedzkiej kolonii na Manhattanie.

Ikony Nowego Jorku

Kolejnym znakiem rozpoznawczym Nowego Jorku są żółte taksówki, których kolor jest ściśle określony przez prawo. Dodatkowo, jednym z najstarszych mostów na świecie jest Brooklin Bridge, zbudowany w 1883 roku. Był to wtedy jeden z największych stalowych mostów wiszących na świecie.

Plakaty Nowy Jork – Twoje Okno na Świat

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 plakaty Nowy Jork  w ramkach.

Formaty dostępne w zestawach:

  • 1x A4 (21×29 cm), 2x a5 (2x13x18 cm).
  • 1x (30cmx40cm), 2x a4 (21x29cm)

Plakaty są oprawione w czarne ramki i gotowe do powieszenia na ścianie. Są drukowane na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowane są w folię bąbelkową i tekturowe pudełko.

Zamów teraz i przenieś się do serca Nowego Jorku bez wychodzenia z domu! Odkryj urok tego niezwykłego miasta dzięki naszym plakatom. Nie czekaj, zamów już dziś!

Zobacz inne nasze plakaty z cyklu Miasta i Podróże
https://loft-poster-design.pl/kategoria-produktu/plakaty-miejskie/

Informacje dodatkowe

Wymiar wydruku

,

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl