Prince Plakat Graffiti

35,0080,00

Prince Plakat Graffiti, fotografia muralu powstałego na cześć zmarłego artysty na murze we wschodnim Londynie.

Wyczyść

Opis

77 / 100

Prince Plakat Graffiti. Plakat/fotografia muralu powstałego na murze we wschodnim Londynie. Zmarły w 2016 roku Prince był uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych i nowatorskich artystów wszech czasów. Autor m.in. takich przebojów jak Purple Rain wpłynął znacząco na rozwój muzyki rozrywkowej i był jedną z głównych postaci sceny muzycznej, zwłaszcza w latach 90. XX wieku.

Prince wypuścił w świat ponad 50 płyt (w tym 39 studyjnych i podpisanych własnym imieniem), które sprzedały się w ponad 100 milionach egzemplarzy, zdobył siedem nagród Grammy. – Mógłbym pisać piosenki codziennie, ale muszę sobie zadać pytanie: ilu tak naprawdę nagrań potrzebuję? – powiedział kiedyś, sygnalizując, że szalone tempo pracy musi wręcz ograniczać.

Tym jednym albumem, po który sięgają dziś zapewne miłośnicy Prince’a, jest „Purple Rain” z 1984 r., regularnie zamieszczany w rozmaitych zestawieniach najlepszych płyt wszech czasów. Była to zarazem ścieżka dźwiękowa do filmu o tym samym tytule, opowiadającym o dojrzewaniu młodego artysty szukającego sobie miejsca w branży. Główną rolę zagrał oczywiście sam Prince, który za muzykę do filmu odebrał Oscara.

Więcej o tym artyście przeczytaj tu ->

Prince Plakat Graffiti

Format do wyboru A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
Wymiary formatu A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz inne plakaty graffiti >

 

Prince – Purple Rain (Live At Paisley Park, 1999)

Dodatkowe informacje

Wymiary brak
Wymiar wydruku

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.