Ozdoby wielkanocne – dekoracje wielkanocne

0,00

Ozdoby wielkanocne plakat Szary Zając to plakat do druku z uroczą ilustracją do dziecięcego pokoju. Pobierz plik i szybko udekoruj dom na Wielkanoc.

Opis

Ozdoby wielkanocne Szary Zając Wielkanocny to plakat do druku z uroczą ilustracją do dziecięcego pokoju. Szary zajączek namalowany techniką akwareli będzie subtelnym dodatkiem do dziecięcego pokoju. Dekoracja wielkanocna w formie plakatu w przeciwieństwie do pstrokatych stroików i wszechobecnych pisanek nie zajmuje wiele miejsca. Plakat Szary Zając Wielkanocny jest stylistycznie nawiązuje do tradycyjnej ilustracji książkowej, dlatego pięknie zaprezentuje się jako dekoracja pokoju dla dziewczynki. Ten plakat na pewno sprawdzi się w jasnym pokoiku z białymi meblami oraz różowymi lub miętowymi dodatkami. Również pasuje do drewnianych mebli oraz do stylu prowansalskiego.

Ozdoby wielkanocne plakat Szary Zając

Plakaty do druku to prawdopodobnie najprostsza i najszybsza forma dekoracji domu dla każdego, kto ma dostęp do kolorowej drukarki. W kilka chwil możesz pobrać plik, wydrukować i umieścić go w ramce, zastępując na czas świąt inny obrazek lub fotografię. Ostatecznie dostajesz szybki efekt dekoracyjny w wersji bardzo ekonomicznej.

Plakaty do druku

Plakat w rozmiarze A4 do samodzielnego wydruku. Udostępniamy pliki .pdf bardzo dobrej jakości, które możesz wydrukować samodzielnie na  kolorowej drukarce nie ponosząc dodatkowych kosztów. Polecamy plakaty do druku przede wszystkim dlatego, że umożliwiają wprowadzenie niemalże natychmiastowej zmiany w dekoracji Twojego domu lub biura.
Plakat otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia na Twoją skrzynkę e-mailową podaną podczas składania zamówienia.

Zobacz inne plakaty do druku >>>

Zobacz inne plakaty dla dzieci >>>