Organic ART Plakat Dekoracyjny Monochromatyczny

25,00120,00

Wyczyść

Opis

Organic ART Plakat Dekoracyjny Monochromatyczny, to plakat z kolekcji Organic Art, która wpisuje się w trendy dekoracyjne 2018. Jest to seria plakatów która nawiązuje do natury, interpretując jej estetykę w sposób abstrakcyjny, niedosłowny, artystyczny. To kolekcja oryginalnych grafik, które powstały ze zdjęć tekstur i wzorów, które stworzyła natura. Zostały przetworzone cyfrowo przez artystów grafików. Rezultatem jest naturalna, a zarazem wysoce unikalna i abstrakcyjna grafika.

Sztuka organiczna

Organic Art to kolecja plakatów inspirowana naturą, stworzona zgodnie z filozofią sztuki organicznej która polega na zespoleniu architektury i otaczającego nas krajobrazu. Estetyka sztuki organicznej zrodziła się w początkach XX wieku, który starał się przełożyć formy występujące w naturze na unikalne dzieła sztuki. Artyści zaczęli studiować zasady formy naturalnej jako szczególnej estetyki na początku XX wieku. 

Styl zyskał mocniejszą pozycję w latach 30., gdy artyści odrzucili inspirację naukową i technologiczną oraz estetykę plastiku i metalu, widzianą we wcześniejszych formach sztuki współczesnej. Zamiast tego artyści zaczęli zwracać się ku natchnieniu odkrytemu w naturze, jak również szerszemu trendowi sztuki abstrakcyjnej. 

Biomorfizm

Artyści, którzy przyjęli filozofię biomorfizmu, starali się tworzyć swoje prace, kierując wyglądem obiektów organicznych i naśladując przepływ naturalnych prądów, takich jak woda i wiatr.
Jeśli dostrzegasz urok sił natury, fascynuje Cie wzniosłość i monumentalizm przyrody szukaj plakatów z serii Organics. 

 

Organic ART Plakat Dekoracyjny Monochromatyczny

To czarno biała grafika cyfrowa oparta na fotografii szronu, który tworzy meandryczne igiełki zamarzając na szybie. Dzięki cyfrowej ilustracji i abstrakcyjnym efektom graficznym nabrała wyrazistego, monumentalnego charakteru.

Organic ART Plakat Dekoracyjny Monochromatyczny:
Format do wyboru A1, A2, A3 lub A4, drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Wymiary formatu A1 w cm: 59,4 x 84,1 cm
Wymiary formatu A4 w cm: 21 x 29,7 cm
Wymiary formatu A3 w cm: 29,7 x 42,0 cm
Wymiary formatu A2 w cm: 42,0 x 59,4 cm

Zobacz pozostałe plakaty z Kolekcji ART>

Zapytaj o produkt

Jeśli interesuje Cię inny wymiar, inna kolorystyka lub specjalny wydruk wyślij wiadomość

 

Dodatkowe informacje

Wymiar wydruku

, , ,