O nas

Studio projektowe LOFT POSTER DESIGN to małe studio graficzne zajmujące się projektowaniem użytkowych grafik oraz grafik dekoracyjnych. Śledzimy i kreujemy trendy artystycznych dekoracjach.  Skupiamy grafików, fotografów, projektantów i artystów. Poszukujemy inspirujących wzorów, które nadadzą wnętrzom wyrazisty, mocny charakter, wykreują niepowtarzalny klimat w Twoim domu lub biurze.

Nasze autorskie projekty – fotografie, grafiki, rysunki – wpisują się w estetykę nowoczesnych wnętrz. Inspirują nas tematy vintage, życie miejskie, sztuka grafitti. Wszystkie prace są oryginalne, sygnowane, drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Na indywidualne zamówienia możemy przygotować plakaty w innych, niż opisanych na stronie sklepu, formatach oraz pomóc w doborze i oprawie grafik.

Magdalena WilickaInspiruje mnie tętniące życiem miasto, muzyka, którą czuję całym ciałem. Kocham prawdziwe życie z wszystkimi jego smakami, lubię to co prawdziwe i bliskie ludziom. Szukam tych emocji w obrazach, które fotografuję i grafikach które tworzę. Być może jesteśmy bratnimi duszami :-)?
Zajrzyj na nasze strony i poszukaj swoich inspiracji.
Magdalena Wilicka


Loft Poster Design

Napisz do nas

info@loft-poster-design.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.