Miasta i podróże

Plakaty miejskie. Czarnobiałe fotografie miast. Autorskie zdjęcia ze stolic Europy – Londynu, Paryża, Lizbony i orientalne klimaty Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Zatrzymane w kadrze mgły w Zatoce Opadających Smoków (Ha Long) w północnym Wietnamie. Wąskie przejścia, kamienne schodki, klimat średniowiecznego miasta odkryty w Lizbonie, Paryżu, Dubrowniku…

Weneckie gondole i zabytki motoryzacji w Hawanie. Wymarłe miasta, które kiedyś były największymi metropoliami świata. Największy kompleks świątyń zbudowany przez człowieka (Angkor Wat w Kambodży) i największy pomnik miłości (grobowiec-mauzoleum Tadź Mahal w Indiach).

Loft Poster Design postawiła sobie za cel pokazywanie świata nie, jak to zwykle się zdarza w kolorowych broszurach biur turystycznych lub na stronach podróżniczych magazynów, cukierkowego, przesłodzonego zachodami słońca. Nasze plakaty miejskie (w dużej części autorskie fotografie) dają wytchnienie. Można przy nich odpocząć i posmakować tych miejsc i klimatu, który pokochaliśmy. Staramy się pokazać piękny świat, piękny i wrażliwy. Także znane i turystyczne miejsca ale nie w blasku fleszy tylko takie, jakimi są na prawdę.

Nasze to interesująca i estetyczna dekoracja w dobrej cenie. Dzięki temu zawsze znajdziesz u nas coś dla siebie. Odśwież wygląd swoich ścian i udekoruj je naszymi  plakatami.

Okazja: 10% zniżki na pierwsze zakupy przy rejestracji do newslettera. Wysoka jakość wydruku, szybka dostawa.

Plakaty miejskie

Zobacz naszą kolekcję plakatów z podróży:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 63