Abstrakcyjna Rozeta Plakat Grafika dekoracyjna

25,00120,00

Wyczyść

Opis

Abstrakcyjna Rozeta Plakat Grafika dekoracyjna, to plakat z kolekcji Organic Art, wpisuje się w trendy wnętrzarskie 2018.  Jest to seria plakatów która nawiązuje do natury, interpretując jej estetykę w sposób abstrakcyjny, niedosłowny, artystyczny. To kolekcja oryginalnych grafik, które powstały ze zdjęć tekstur i wzorów, które stworzyła natura. Zostały przetworzone cyfrowo przez artystów grafików. Rezultatem jest naturalna, a zarazem wysoce unikalna, abstrakcyjna grafika w nurcie biomorfizmu, sztuki organicznej.

Nurt organiczny w sztuce i wzornictwie

To kierunek w sztuce który kieruje się łagodnymi, zmiennymi kształtami które można zaobserwować w naturze.  Wszystko o organicznych kształtach, w które wchodzą kule, koła i łuki, miękkie kontury, kształty kręte i bardziej okrągłe znajduje miejsce w tym nurcie sztuki i wzornictwa.

Idee sztuki organicznej były bliskie wielu wybitnym projektantom poczynając od wielkiego Antonio Gaudiego (przeczytaj więcej >) a kończąc na wielu współczesnych designerach. Wśród gwiazd popkultury designu inspirowanego naturą należy wymienić np. Karima Rashida, projektanta i twórcę marki Bo Concept albo znanego już chyba wszystkim Philippe Starcka. Nawet wśród populistycznych projektów Ikea można łatwo ten trend wychwycić.

Trend stal się popularny wraz z rosnącą potrzebą poszukiwania rzeczy indywidualnych, oryginalnych i rzemieślniczych. Na nowo odkrywamy piękno niedoskonałości, szukamy subtelnych detali i niesymetrycznych wzorów.

Artyści i designerzy  którzy przyjęli filozofię biomorfizmu i sztuki organicznej starają się tworzyć swoje prace, kierując się wyglądem obiektów organicznych i naśladując przepływ naturalnych prądów, takich jak woda i wiatr. Jeśli dostrzegasz urok sił natury, fascynuje Cie wzniosłość i monumentalizm przyrody szukaj plakatów z serii Organics. 

Abstrakcyjna Rozeta Plakat Grafika dekoracyjna

To czarno granatowa grafika cyfrowa oparta na naturalnych fraktalach, głęboki błękit, organiczne, pulsujące fale energii będą interesującą  dekoracją salonu, biura lub gabinetu
Odcienie błękitu, czerni i szarości oraz pulsujące kształty skłaniają do dłuższej kontemplacji obrazu.

Abstrakcyjna Rozeta Plakat Grafika dekoracyjna

Format do wyboru drukowany na wysokiej klasy satynowym papierze o gramaturze 190 g. Do wysyłki pakowany w kartonową tubę.

Wymiary zbliżone do formatu  A4 w cm: 21 x 21 cm
Wymiary zbliżone do formatu  A3 w cm: 29,7 x 29,7 cm
Wymiary zbliżone do formatu  A2 w cm: 42,0 x 42,0 cm
Wymiary zbliżone do formatu  A1 w cm: 59 x 59 cm

Zobacz pozostałe plakaty z Kolekcji ART>

Zapytaj o produkt

Jeśli interesuje Cię inny wymiar, inna kolorystyka lub specjalny wydruk wyślij wiadomość

Dodatkowe informacje

Wymiar wydruku

, , ,