Regulamin zakupów

Regulamin sklepu

1. Informacje o sprzedającym.

Właścicielem sklepu i strony Loft-Poster-Design.pl jest Piotr Gidlewski.

Adres pracowni i biura:

ul. Madalińskiego 80, U28,
Domofon 80

02-506 Warszawa

tel. 698 197 705  lub 693 859 100

e-mail: info@loft-poster-design.pl

Osobisty odbiór plakatów możliwy w pracowni, dowolnej lokalizacji na Mokotowie lub w Centrum Warszawy.

2. Informacje o produktach.

Wszystkie plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze satynowym o gramaturze 180 g. Podczas wysyłki zabezpieczane są kartonową tubą odporną na zgniecenia i niekorzystne warunki transportu.

Koszt przesyłki na terenie Polski kosztuje dodatkowo 15 Zł. Możliwy jest również odbiór osobisty na terenie Warszawy po wcześniejszym kontakcie e-mailowym: info@loft-poster-design.pl  lub telefonicznym  698 19 7705

3. Formy płatności.

W tej chwili dostępne są następujące formy płatności: przelew na konto 89 2530 0008 2060 1021 3736 0001, wpłata gotówką przy odbiorze
osobistym  oraz płatności  PayPal i przelewy 24.

Na wpłatę czekamy 7 dni od zawarcia transakcji. Zamówienie realizowane jest w ciągu 5 dni po odnotowaniu wpłaty na konto.

4. Warunki dostawy.

Plakaty wysyłamy za pomocą Poczty Polskiej.  Są zabezpieczone przed zniszczeniem solidna papierowa tubą. Możliwa jest też wysyłka zagraniczna na terenie Europy, według cennika Poczty Polskiej.

5. Rezygnacja z zakupu

Rezygnacja z zakupu bez ponoszenia kosztu jest możliwa jedynie przed przyjęciem zamówienia do wysyłki, czyli w ciągu 24 godzin od zakupu. Zgodnie z Polskim prawem handlowym, mają Państwo możliwość zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni ale wiąże się to z poniesieniem kosztów przesyłki i zwrotu towarów. Rezygnacji z zakupu można dokonać wypełniając formularz zwrotu przesyłki.

6. Warunki reklamacji i zwrotu:

Jeśli zamówione produkty nie dotarły w dobrym stanie albo zmienili Państwo zdanie? Nie ma problemu!

Mogą Państwo zwrócić produkt w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki i otrzymać zwrot ceny produktu.
Aby dokonać reklamacji związanej ze złym stanem produktu należy nam przesłać zdjęcia obrazujące jego wady.
Należy pamiętać, że ponoszą Państwo bezpośredni koszt zwrotu towaru. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany tym samym sposobem płatności, jaki
wybrali Państwo podczas pierwszej transakcji. Nie będą Państwo obciążeni żadnymi kosztami zwrotu pieniędzy.
Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 30 dni roboczych od ich wpłynięcia i w tym czasie klient zostanie poinformowany o dalszym postępowaniu reklamacyjnym.

Jeżeli nie korzystają Państwo z opcji zwrotu na podstawie zdjęcia, zwrotu pieniędzy dokonujemy tylko i wyłącznie w momencie  otrzymania zwracanego towaru.

7. Prawa autorskie.

Wszystkie plakaty są objęte prawami autorskimi na zasadzie prawa polskiego i międzynarodowego. Można udostępniać ich wizerunki we wszystkich mediach pod warunkiem  wskazania linku do strony z której pochodzą: loft-poster-design.pl.

 

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych:

Facebook:

Loft Poster Design
M80 – Creative LAB

Google+

Loft Poster Design +